Best of Beauty 2019

dbogi95

Regisztráció dátuma: 2016. január 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oréal Paris Super Liner Perfect Slim

L'Oréal Paris Super Liner Perfect Slim
2017. április 18.

Alapvetően nagyon nem vagyok megelégedve a márka termékeivel, ezért meg sem szoktam őket nézegetni. Azonban teljesen véltelen összeakatam ezzel a kis csodával. Rendkívül egyszerű vele dolgozni, tartósnak tartós, de egy bulira inkább mást választanék. A hétköznapi rutinomba viszont tökéletes

UP.: Egy két óra után el kezd kenődni és mázágál. Az ecsete még mindig szuper és könnyű használni, de a tartóssága nem valami jó.

Uriage Roséliane

Uriage Roséliane
2017. április 18.

Sokat gondolkoztam meg vegyem-e a krémet, mert az itteni vélemények nem nyűgöztek le... De milyen jól is tettem, hogy nem hallgattam rájuk. Szerintem a termékkel kapcsolatban a kulcsszó a türelem. Reggel este használom kb 2 hete micellás törlés után. Így a bőrömet szépen hidratálja, nem irritálja. Két hét alatt a kipirosodás mértéke kezd halványodni. Nem egy azonnali csodaszer, de türelmesen használva hatásos. Én meg vagyok vele elégedve. Az illata csodás, édeskés ugyanakkor friss, ja és én nem látok benne csillámot :D

Uriage Xémose Olajtusfürdő

Uriage Xémose Olajtusfürdő
2017. április 18.

Karácsony óta használom, most fog elfogyni. Isteni az illata, kevés kell belőle és egyáltalán nem szárít. Borzasztóan száraz és érzékeny a bőröm, de maximálisan helyt állt a termék. Egyáltalán nem szárít és irritál. Az ára kicsit húzós, de elég jó akciókat ki lehet fogni és így megéri.