dbogi99

Regisztráció dátuma: 2020. április 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. április 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2020. november 30.

Itteni ajánlás alapján vettem meg, mert az új vízálló spirálomat az otthoni nem vitte le. Kicsit furcsa a formula és az üveg kialakítása, de maga a hatás nagyon meggyőző, tudom ajánlani mindenkinek. Pici negatívum az olajos réteg, amit a bőrömön hagy.

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál
2020. november 30.

Eddig csak Catrice spirálom volt, ami vízálló. Azt is szerettem, picit kevésbé volt hatékony talán. Ez nálam telitalálat, a maszkos időszak miatt vettem. Szép fekete árnyalata van, lehet második réteget felvinni. Ha épp nem vagyok olyan ügyes, egy tiszta kefével áthúzom a pilláim és a felesleg/ gubanc el is tűnik. Javasolok hozzá olyan lemosót, ami a vízállót is hozza, egyébként levakarhatatlan.

Balea Love Melon Deo Spray

Balea Love Melon Deo Spray
2020. április 18.

Korábban az extra dry Balea dezodort használtam, amit azóta is imádok, de egyik alkalommal nem kaptam. Megfogott, hogy a termék nem tartalmaz alumíniumot, így megvettem, de nem számítottam túl sok jóra. Ellenben bevált! Nagyon tetszik az illata, dinnyés cukorkára emlékeztet. (Alapvetően izzadékonyabb típus vagyok, úgyhogy nagy piros pont a terméknek.) Sokáig érzem magamon és edzés után sem vagyok szagos.