ddori25

Regisztráció dátuma: 2017. május 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. május 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lady Stella Papaya Ananász Bőrmegújító Maszk

Lady Stella Papaya Ananász Bőrmegújító Maszk
2018. március 9.

Nagyon hatásos. Imádom hogy utána olyan selymes és puha a bőröm. Ez a kedvenc maszkom. Elején kicsit bénáztam a kikeverésével. Inkább hideg vizet használok és akkor tuti sikerül csomómentesre keverni és fel is kenni. 1 tasak nálam 1 használat. Szívesen ajánlom :)

CV Cadea Vera Azulen Paste

CV Cadea Vera Azulen Paste
2018. február 24.

Csodaszer! Látványos a hatása már 1 használat után is. Éjszakára szoktam bekenni a problémás területeket és reggel nem győzöm csodálni az eredményt. Nem csak a miteszerekkel bánik el, de a nagy fájdalmas pattanást is szépen visszahúzza! Ha valaki, hát én igazán végig próbáltam a palettát problémás bőrre, drágábbakat is, olcsóbbakat is, de ez ár érték arányban zseniális. Ez az első tubusom, kicsinek tűnik, de sokáig elég, újra venni fogok majd az biztos! :)

Oriflame NovAge True Perfection Bőrtökéletesítő Szérum

Oriflame NovAge True Perfection Bőrtökéletesítő Szérum
2017. július 25.

Nyáron csak ezt használom, kellően hidratál, pont elég, nem is nagyon használok utána krémet. Imádom hogy olyan finom puha lesz tőle a bőröm és az illatát is! Aznap nekem is meg szokták jegyezni, hogy milyen friss vagyok, csak úgy sugárzom :) Szettben jobban megéri, ha elfogy úgy fogok rendelni, csak egyelőre voltak lemosóim, meg krémeim is, fölöslegesnek gondoltam, de egy bemutatón kipróbálhattam az egész termékcsaládot és nagyon tetszett.