Debko

Regisztráció dátuma: 2018. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Micellair Rózsavizes Kétfázisú Micellás Víz

Nivea Micellair Rózsavizes Kétfázisú Micellás Víz
2020. február 19.

Illata kellemes, de állagra nekem nem tetszik, olajos marad a bőröm utána, még alvás után reggel is látszik, ezért ha használom utána én egyből vízzel is lemosom az arcom. Nem tesz jót az arcomnak, azt figyeltem meg, hogy pattanások könnyebben kialakulnak a használata után.
Viszont van egy hasonló niveás termék, ami nem a rózsavizes, hanem a "sima", ezt imádtam, amíg el nem fogyott, remekül tisztított és nem maradt mancsos utána a bőrm. Ezt csak ajánlani tudom, 5 csillagot is megér a rózsavizessel szemben.

Yves Rocher Hydratation Moisturizing Moisturizing Lotion Aloe Vera Pulp Dry Skin

2019. október 14.

Nagyon kellemes illatú, könnyű állagú, gyorsan felszívja a bőr, még ha sokat is kenek magamra. Puha, hidratált bőröm lesz tőle. Szeretem nyáron-télen!

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Spray Balzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Spray Balzsam
2019. október 14.

Nagyon szép fényessé varázsolja a hajam, illata is kellemes. Szeretem nagyon az ilyen Gliss Kur termékeket. Elég belőle kevés fújás is, tehát sokáig bírja egy flakon. Csomagolása is nagyon megnyerő!