deborika

Regisztráció dátuma: 2014. március 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. március 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Ilcsi Flavonoid Extra Krém

Ilcsi Flavonoid Extra Krém
2021. március 31.

Imádom ezt az arckrémet, főként így az őszi-téli évszakokban különösen jó szolgálatot tett. Leginkább este szoktam használni utolsó lépésként, könnyen beszívja a bőröm, imádom az illatát, és reggelre pihe-puha bőröm lesz tőle. Biztosan fogok még Ilcsi termékeket vásárolni.

Uriage Termálvíz Spray

Uriage Termálvíz Spray
2021. március 31.

Imádom ezt a permetet, kellemes érzés a bőrömnek, ad egy extra hidratálást neki. Én szérumok előtt szoktam használni reggel-este, de van amikor nap közben fújok rá egy picit, ha egy kis extra frissítést igényel a bőröm.

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+
2021. március 31.

Az állaga nekem egy picit túl folyós, viszont valóban könnyen eldolgozható, csak óvatosan kell adagolni. :) A csomagolásból fakadóan könnyen elfér a táskámban is, nagyon praktikus. Nem hagy fehér réteget, csak egy enyhén csillogó pihe-puha bőrt. Nyáron elképzelhető, hogy a T-vonalomban túl zsíros hatást fog majd kelteni, ez majd elválik, egyelőre hidratáló fölé használom. Viszont ami hatalmas pozitívuma, hogy ez eddig az első fényvédő, ami nem csípi a szuper érzékeny szememet, aminek elmondhatatlanul örülök. Valószínűleg újra fogom venni, ha elfogy. A színezett változatát is próbáltam (mintát kaptam belőle), viszont az én fehér bőrömnek nagyon sötét és sárga volt.