Demonika

Regisztráció dátuma: 2018. július 7.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. július 7.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Cien Baby Ápoló Olaj

Cien Baby Ápoló Olaj
2019. március 25.

Saját részre vásároltam, testre, és hajápolására is használom.
Testápoló oljaként szerintem akkor szuperál a legjobban, ha még nedves a bőr, valahogy gyorsabban beszívódik, és magábazárja a nedvességet.
Hajáplásra, pedig van amikor hajvégápolóként használom hajmosás után, de van amikor előtte, mint olajos hajpakolás. Mind a két módon nagyon szépen teszi a dolgát, az igénybevett száraz hajam észrevehetően puhább, és csillogóbb lesz tőle. Amit azért nem vártam volna egy olcsó, kis lidl-ös termétől, ahhoz viszonyítva, hogy mennyi más dárga vacakkal próbálkoztam már eőtte, amik fele ilyen jók sem voltak. Ráadásul ennek még az összetevői is szépek.
Mindig is tudtam, hogy idősebb korban is vissza kell nyúlni a baba cuccokhoz, az ő esetükben még figyelnek mik kerülnek bele a termékekbe, és, hogy azok valóban hatásosak legyenek.

Kallos KJMN Honey Regeneráló Hajpakolás Méz Kivonattal

Kallos KJMN Honey Regeneráló Hajpakolás Méz Kivonattal
2019. március 25.

Elfogyott a hajpakolásom, így hirtelen SOS kellett valami mert, a száraz, szőkített, igénybevett hajam igényli a pakolások nyújtotta pluszt. Amikor beszaladtam a fodrászkellékesbe, úgy voltam vele, hogy egynek jó lesz. Nem csodaszer, legalább is az én hajamra nem az, de lehet olyan valaki számára, aki nem okoz ennyi kihívást a hajának, és a fodrászának, meg tökéletese megfelel majd. Kicsit olyan gél szerű állaga van, ami először meglepett, de igazából sokkal jobban bejön, mint a krémes társai, az illata mű, igaz, viszont nekem tetszik. A hatása pedig 300ft-ért egyáltalán nem rossz, én teljes hajhosszra (és mivel a leírás azt mondja, jó hatással van a fejbőrre, ezért arra is) szoktam használni hajmosás előtt. Rajtam hagyom pár órát, majd samponnal kimosom, esetenként balzsam helyett is ezt használom, ha úgy tartja kedvem.
A hajam érezhetően puhább, csillogóbb lett tőle, és a fejbőrbe is könnyen beszívódik, némi plusz táplálás nyújtva a hajhagymáknak. Talán még a hajszerkezetemen is javított egy picit, de e fizzy hatással ez sem tudott mit kezdeni.
Tényleg aki nem olyan elvetemült a hajával, mint én annak ennyi pénzért akár "csodaszer" is lehet, nekem viszont csak egy pozitív meglepetés, hogy a márka igen is javult az évek során.

MakeUp Revolution Ultra Cool Glow Highlighter Paletta

MakeUp Revolution Ultra Cool Glow Highlighter Paletta
2019. március 25.

Személy szerint nagyon szeretem. Már vagy másfél éve megvan, majdhogynem mindennapi rendszerességgel használom, és még mindig majdhogynem tele van. (Na jó a pink árnyalatnak már látszik az alja, de csak azért mert azt használom a legtöbbet, kisé rózsás üdeséget, és egészséges csillogást ad az arcnak pirosító nélkül is, amit amúgy nem használok)
A színek gyönyörűszépek, arca felvéve pedig mindegyikben ott van egyfajta alap- ezüstös csillogás, amihez egy kis szolid szín is társul, tehát, bár lehet elsőre valakit elrettentenek a színek, nyugodt szívvel nyúlhat ehhez a termékhez mert összeségében nem drag queen hatást eredményez.
Nagyon szépen lehet vele dolgozni, bár kicsit porol, amit mindig a nap folyamán a ruhámon veszek észre.