Deni

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

NYX Szemhéjalapozó

NYX Szemhéjalapozó
2013. június 19.

Nekem eddig ez a legdrágább bázisom. A bőrszínűt használom, és meg vagyok vele elégedve, nem tervezem lecserélni. Előtte próbáltam catrice-t meg essence-t, előzőt inkább kenném a hajamra, utóbbi meg tele van csillámmal. -.- A drogériás márkák közül szerintem toronymagasan ez vezet. Az illata kellemes, szépen el lehet dolgozni rendesen, és nekem ettől minden ottmarad, ahol maradnia kell, ráadásul egész nap. Külön pluszpont, hogy látom mennyi van még benne. Olcsóbb társainál csak találgattam és azon görcsöltem, hogy tuti "most" fog kifogyni. :)
Ha csilliárdos leszek, tutkó beruházok egy mac-re vagy olyanra, ami nyolc nyelven beszél, de addig tökéletesen megfelel ez is.

Update: No, több, mint egy éve használom ugyanazt, majd' minden nap, és jelentem boldog a kapcsolatunk.Szerintem a büdös életben nem fog elfogyni, még mindig megvan legalább a 3/4-e. A véleményem nem változott, imádom.
(Milliárdos sem lettem egy év alatt, így a mac várat magára. de szoktam volt mondani, ami késik az úton van.)

F&F Kompakt Púder

F&F Kompakt Púder
2013. április 19.

Mivel jómagam is azoknak a táborát erősítem, akik úgy néznek ki, mint akire ráborult 30 l fehér festék, így beruháztam a legvilágosabbra, akciósan természetesen (ha jól emlékszem, olyan 700 Ft körüli összeget fizettem így érte).
Tökre megérte. Nincs poros hatása, nem nézek ki vele úgy, mint egy gésa, szépen mattít, könnyű felvinni, és nem is akarok kényszeresen ötpercenként tükörbe nézni, hogy "jajj, ugye minden a helyén van?", mert bizony a helyén van. Egész nap. Nyilván ez bőrtípus függő, nekem semmi szükség napközben igazítgatni. Azt már elmondták előttem is, hogy kompakt. Jó a tükör, jó a puffni, minden jó, minden szép, úgyhogy virágozzék száz virág, számomra tökéletes. Újra fogom venni, akár teljes áron is.

F&F Arcpirosító Krém

F&F Arcpirosító Krém
2013. április 19.

Számomra az F&F dekorkozmetikai vonala abszolút pozitív csalódás. Teljes áron nem mertem volna megvenni őket, de hál' a jó égnek szuper akciójuk volt, így landolt tőlük egy-két cucc a kosaramban.
Nekem a precious pink nevezetű árnyalat van meg, nagyon kis pinduri (2,5 g), de ez szerintem ne tévesszen meg senkit, nagyon lassan fogy. Szuperül pigmentált, könnyen fel lehet vinni, és még az olyan pirosító analfabéták is könnyen el tudják dolgozni szépen és egyenletesen, mint amilyen én is vagyok. :p Tartósság szempontjából is rendben van a kis drága: felrakom reggel és nekem bírja egész nap.
Hátrány lehet egyeseknél, hogy kézzel kell benne turkálni - engem mondjuk ez nem zavar.
Szuper kis termék.

2 ÖSSZETEVŐ