Desmet

Regisztráció dátuma: 2019. január 7.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. január 7.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Vichy Dercos Micro Peel Korpásodás Elleni Peeling Sampon

Vichy Dercos Micro Peel  Korpásodás Elleni Peeling Sampon
2019. április 12.

Ez a sampon egyszerűen tökéletes. Évek óta folyamatosan küzdök a korpával. Az elején azt hittem száraz, de amikor csomókban kezdett hullani a hajam, akkor mondta az orvosom, hogy ez bizony zsíros korpa. Anyukám poénból elejtett egy olyat az akkori munkatársnőjének, hogy le kéne radírozni, mire a munkatársnő mondta hogy van ám ilyen, és a kezébe nyomott pár termékmintát. Kipróbáltam és pár hét alatt teljesen rendbe hozta az egész fejbőröm. Hónapokig elvoltam úgy, hogy csak hetente-2 hetente egyszer megmostam még egy egy alkalommal a hajam ezzel és semmi bajom nem volt. Utána valamiért átszoktam egy másik samponra, viszont azóta megint előjött sajnos ez a probléma, úgyhogy vettem. Igazából nem vártam tőle mást. Ugyanúgy rendbehozta a fejbőröm. Én nagyon szeretem az illatát is illetve azt is, hogy hűsíti a fejbőröm, ezért rajta szoktam hagyni a hajamon, amíg letusolok. Én csak ajánlani tudom. Az ára elég borsos, de úgy gondolom, hogy megéri.

Essence Keep It Perfect! Sminkfixáló Spray

Essence Keep It Perfect! Sminkfixáló Spray
2019. január 7.

Ez volt az első fixálóm. Szépen egységesítette a sminket és eltűntette a poros hatást, de csodát nem tett. Nekem nem lett tartósabb tőle a sminkem. Nem vettem újat belőle, de még keresem az " igazit".

MakeUp Revolution Highlighter

MakeUp Revolution Highlighter
2019. január 7.

A catrice glow mineral highligh púder mellett ez a másik nagy szerelmem. Akciósan vettem egy rossmannban amolyan megérzés meg " úgyis olcsó, miért ne?" alapon és nagyon meg vagyok elégedve vele. Peach lights árnyalatban van meg és egyszerűen imádom. Csodaszép szín és megleheősen tartós. Nem kell belőle sok, úgyhogy még nem fogyott l, de nem kizárt, hogy ha megint akciós lesz akkor veszek mégegyet biztos, ami biztos.