Destiny95

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Hajlakk Lótuszvirág Kivonat és Lila Rizs

Alverde Hajlakk Lótuszvirág Kivonat és Lila Rizs
2019. április 13.

Már régóta megvan, a fejem tetején felálló babahajakat szoktam vele lesimítani, vagy ha behullámosítom a hajam, akkor ezzel teszem tartósabbá. Nem szeretem a hagyományos hajlakkokat, mert szerintem nehéz belőni a megfelelő mennyiséget, illetve baromira ragadnak és könnyen lesz mű hatása a hajon.
De ezzel a hajlakkal tök természetes marad a hajam, nem látszik, hogy fixálva lenne bármivel (mondjuk nem szoktam sokat használni belőle), szóval a hétköznapokra pont jó tartósságot ad a hajnak.

Kallos Florillum Fény Hamvasító

Kallos Florillum Fény Hamvasító
2019. április 13.

Nemrég lett szőke hajam, így gondoltam veszek hozzá hamvasítót. A fodrászom ajánlására nem számolom a cseppeket, elég sokat folyatok a samponomba (egész sötét lilára színezi a sampont). Samponfüggő, hogy mennyire hatásos, nemrég próbáltam ki babáknak való samponba keverve és elképesztő, hogy mennyivel jobban hat.

Avon True Négyes Szemhéjpúder

Avon True Négyes Szemhéjpúder
2015. június 12.

A mocha latte van meg, jól pigmentáltak a színek, lehet építeni, szóval gyengébb, erősebb smink elkészítésére is alkalmas. Plusz pozitívum, hogy az applikátorával is nagyon szépen fel lehet vinni, tetszik a szivacsa, habár ecsetpárti vagyok.

2 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ