dia_p

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon
2016. március 9.

Az imént értékeltem a hozzá való balzsamot is, együtt használom a samponnal.
Nekem sajnos nem vált be, pedig nagyon nagyon bíztam benne. Három hónapja használom, először vettem 100 ml-t itt egy kedves lánytól, előttem öntötte át egy kis utazós flakonba, szóval biztosan eredeti volt. Nagyjából másfél hónap alatt fogyott el ez az adag, ez alatt nem győzött meg teljesen, de szerettem volna szeretni, úgyhogy rendeltem nagy flakonost és utántöltöttem a kis 100 ml-sbe hogy tudjam figyelni a fogyást. A hajam hátközépig érő festett szőke, de édesanyám fodrász úgyhogy nagyon gondosan igyekszem ápolni, vágni, bes festékkel van festve, nem néz ki általában szénakazalosan; vékonyszálú és borzalmasan törik, a töve pedig kegyetlenül zsírosodik, a legtöbb samponnal balzsammal jó ha első nap kibontva tudom hordani, másnap csak összekötve, így két naponta mosom, de van hogy sűrűbben. Szóval gáz a helyzet.
Ami jó ebben a samponban:
+ lassan fogy mert kevés kell belőle, egy hajmosásnál kétszer használom ugye
+ finom az illata
+ sokkal kevésbé hullik a hajam mosás közben mint eddig
+ nem viszket tőle a fejbőröm, hurrá!
Ami nem jó:
- nem érzem tisztának tőle teljesen a hajam
- nem segített a zsírosodás meggátolásában, sőt, naponta kellene vele hajatmossak ahhoz hogy valahogy kinézzek, pedig mindig hajszárítóval szárítom a hajam és megemelem a töveket, különben nagyon letapad akármivel is mosom
- nem dúsít egyáltalán, kicsikét se

Szóval én nem tapasztaltam azt amit előttem sokan, nem kell vele ritkábban hajatmosni :( A "frissen a szalonból kilépve" hatás egykét óráig tart csupán aztán zsírosodik, gubancolódik.
Nem vált be, pedig nagyon szerettem volna. Keresek tovább. A nagy flakonom maradékát el fogom adni ennek is, használja valaki olyan akinek bevált.

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Kondicionáló

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Kondicionáló
2016. március 9.

Ami jó ebben a balzsamban:
+ nagyon finom az illata
+ lassan fogy mert kevés kell belőle
+ szép fényes lesz tőle a hajam
+ jól ki tudom fésülni a hajam mosás után
+ gyakorlatilag beissza a hajam ahogy rákenem (persze csak a hosszára, a tövére ezt se szabad)
Ami nem jó:
- nem hidratál eléggé, másnap már brutálisan száraz a vége, kemény a tapintása és összevissza áll
- bíztam benne hogy több hónap használat után javul a hajam helyzete, de őszintén szólva romlik, az elején jobban tetszett a hatása, most hiába kenem rá, olyan semmilyen

Úgyhogy kitöltök még magamnak 100 ml-t a kis flakonomba azt hiszem ha kiürült és a maradékot ( 5500 ml-t) el fogom adni itt rövidesen, mert van akinek beválik a vélemények szerint, csak én vagyok szerencsétlen. Kereshetek tovább balzsamot, szomorú vagyok.

Rimmel Kate Lip Conditioning Ajakbalzsam SPF15

Rimmel Kate Lip Conditioning Ajakbalzsam SPF15
2015. október 23.

Napközben felkentem kétszer, estére körben lehámlott a bőr a szám mellől, nagy darabokban. Azóta nem is mertem használni. Egyértelmű hogy ettől volt, mert semmi más újdonságot nem használtam. Be sem szívódik rendesen, elmászik rajta a rúzs :(