Dia9609

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. november 15.

Nos kicsit bajban vagyok a pontozással. Nem, egyáltalán nem egy MAC nem is DW. Közelükbe sem ér és nyilván mivel ötödanyiba kerül nem is lehert ezt felróni neki. Fő problémám egyébként a színválasztékkal van ( bár láttam a vélemények között hogy müllerben már több árnyalatban elérhető, ennek utána nézek). Én a legvilágosabb árnyalatot is csak nyáron tudtam használni amikot nagyon nagyon lebarnultam önmagamhoz képest. A catrice alapozóvilágosítóval használgattam egy darabig, szerintem se a pénzt se az energiát nem éri meg, mert majdnem egy MAC alapozó áránál vagyok mire elhasználok egy üveggel. A kiszerelés nekem nagyon szimpatikus, tetszik a pipettás megoldás, szerint jobb mint a pumpa vagy a sima kinyomós verziók. Másik gondom még hogy nekem valahogy sosem szárad meg a rendesen vagy én nem tudom, pedig mindig fixálom púderrel az egész arcomon. Sokszor észrevettem ha hozzáér az arcomhoz a ruhám egyből összefogja (felkenés után több órával). Ennélfogva szerintem gyorsan, könnyen és csúnyán kopik. Az orromról konkrétan egy óvatos orrfújással képes vagyok az egészet leszedni, de valamiért nap végére az államom és a homlokomon sem szokott sok maradni. Öszességében nem rossz ha ilyen tipikus 2-3órára kell sminkben lennem és addig full makeupot akarok alkalmakra kb ennyi ideig szépen is mutat az arcon ha vigyázunk rá. Nekem a mattságát illetően is vannak kétségeim, mert porpúder nélkül nekem még soha nem sikerült lemattulnia, és elég gyorsan fényesedik a T-zóna. Ennyi pénzért 4 csillagot szerintem megérdemel, ha esetleg tényleg találok világosabb színt és azzal megváltoznak a tapasztalataim jövök updateelni.

Update: Müllerben tényleg több árnyalat van. A 02es pont tökéletes a téli színemhez, nagyon megörültem neki. Ennek egy kicsit talán még folyékonyabb az állaga mint a 010esnek, illetve olyan erősnek sem érzem a fedését, de ennek ellenére ennyi pénzért teljesen jól használható, picit korrektorral rásegítek, fixálom és egész nap elvagyok vele. Szépen le is mattul nekem ez az árnyalat, illetve kopni sem kopik olyan látványosan, mint a 010es, úgyhogy javítok 5*ra.

Beautyblender Pro

Beautyblender Pro
2019. november 12.

Nagyjából egy hónapja vettem a müllerben. Hatalmas pozitívum hogy már itthon is elérhető és nem kell külföldről rendelni, engem leginkább ez akadályozott eddig abban, hogy kipróbáljam. Hát nem tudom. Jó meg minden, szépen elfolgozza az alapozót, puderezni is nagyon jól lehet vele, de azt kell hogy mondjam, mindezt a fele ennyibe kerülő real technicks is tudja. Lehet csak túl nagy csodát vártam, nem mondom, hogy pénzkidobás mert a feladatát hibátlanul végzi, de 6000 Ft egy jó esetben 3 hónapig használható szivacsért, úgy, hogy van egy fela annyiba kerülő teljesen jó alternatíva, szerintem sok.

Essence Camouflage+ Matt Korrektor

Essence Camouflage+ Matt Korrektor
2019. november 12.

Nagyon szuper termék. Én alapvetően nem vagyok oda a márkáért de ezt nagyon eltalálták. Remek árfekvés, könnyen beszerezhető, és végre megfelelő színválaszték a drogéria polcain. Tetszik a finishe, blenderrel könnyű eldolgozni, szép és tartós a végeredmény. A vízállóságról nem tudok átfogóan nyilatkozni, de ha szemcseppezek napközben azt bírja. Biztosan újra veszem.