Dia9609

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2020. október 24.

Mit is mondhatnék..szerelem. Furcsa, hogy még nem véleményeztem, pedig már nagyon rég használom. Hűséges társam és nem hiszem hogy le fogok mondani róla. Valóban nem egy végzet asszonya illat, de miért is kellene annak lennie. Könnyű viselet, igen domináns a vanília de szerintem a kávé is abszolút kijön. Tartósságra sincs vele probléma.

Valentino Voce Viva EDP

Valentino Voce Viva EDP
2020. október 16.

Nekem hatalmas szerelem. Először is rettentő tartós. A csuklómon még másnap reggel is éreztem az esti zuhany ellenére is. Ruhákon több napig érzem. Rajtam első sorban a citrus és a mandarin illatjegy jön ki a vanília csak az idő múlásával válik intenzívvé, de én nem csak azt érzem. Szerintem itt is játszik a bőrkémia illetve mindenkinek más az ízlése, úgy látom az előttem szólóknak nagyon nem jött be, de javaslom aki gondolkozik rajta adjon neki egy esélyt mert nekem most ez lett az új kedvenc őszi illatom.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10
2020. szeptember 23.

Eddigi legjobb alapozóm volt, a legnagyobb előnye egyédtelműen a színválaszték. Drogériában én képtelen vagyok alapozót venni, egész egyszerűen mert hiába veszem meg bármiből a legvilágosabbat vagy narancssárga tőle a fejem vagy szinplán túl sötét az árnyalat. Egy darabig bíbelődtem mindenféle alapozó világosítókkal, de rájöttem hogy nem éri meg a befektetett energiát így inkább úgy gondoltam, kipróbálok valami drágább alapozót. Hát szerintem mondanom sem kell hogy nem csak a szín győzött meg. Gyönyörűen elfedte a bőrhibáimat, fent maradt egész nap (tényleg egész nap!) oké persze ortfújásnál picit megkopott néha de fele annyira sem feltűnően mint drogériás társai. Összességében nagyon megvoltam elégedve vele, jó volt az árnyalat, blenderrel én viszonylag könnyeb beletanultam hogy kell szépen felvinni és mindennapi használat mellett nekem 4 hónapig kitartott 1 db 30ml-is kiszerelés ( ami azért vicc mert a catride hd liquid camuflage ami mellé minimum 3 alapozó világosítót elhasználtam 3 hónapnál sosem tartott tovább) Egyszóval nekem eszembe sem volt ezt az alapozót leváltani.
DE, amikor elfogyott szembesülnöm kellett azzal hogy lehetetlen az én színemet beszerezni. Az hogy pestre menjek a márkaboltba nem opció tehát próbálkoztam online, na ott miután több hétig az jelezte hogy nincs a színemből feladtam. Megpróbáltam beszerezni egy douglasban mert az van a környékünkön ott sem volt az én árnyalatomban. Egyszóval aki nem pesti annak elég macerás a beszerzése, pedig nagyon imádom. Most egy mac alapozót próbálgatok meglátom hogy teljesít, lehet még visszatérek hozzá, de bármekkora kedvencem azért az nevetséges hogy majd egy hónapot futok utána és beszerezhetetlen, ezért egy csillagot le kell hogy vonjak.

Update:
Még mindig verhetetlen és mostmár szerencsére a webshop is helyreállt rendszeresen elérhetők a legvilágosabb árnyalatok is. Én a biztonság kedvéért két üveggel szereztem be (már csak azért is mert egy üveg esetén még számolnak fel postaköltséget...no comment) és ha már a második felénél járok szerintem elkezdem nézegetni a kínálatot de most úgy vettem észre, hogy folyamatosan elérhető az összes árnyalat. Sajnos az ára egyre csak megy fel, de továbbra is a legjobb amit valaha próbáltam és így, hogy már könnyen beszerezhető online még az én egyik legvilágosabb 1C0 árnyalatom is, javítom 5*-ra.