DiaFarkas

Regisztráció dátuma: 2015. február 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. február 4.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2015. május 7.

Muszáj volt keresnem egy szempillanövesztő szérumot, ami még pénztárca barát is, mert az elmúlt időszakban el kezdett ritkulni a szempillám. Gyorsan körbenéztem itt és a véleményeket is alaposan elolvastam, hogy mit érdemes venni. Így erre jutott a választásom és ma meg is vettem 1899 Ft-ért. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fog produkálni és remélem megéri az árát is :)
Amint érzékelem a változást update-elek :)

UPDATE:
Már bőven 2 hete használom és érzékelek már változást. A szempillám már hosszabb egy picivel, és nőnek újak is :D Nekem egyáltalán nem csípte a szememet, pedig alkoholos ez a szérum és ráadásul kontaklencsés vagyok. Ez a szempillaspirálos kialakítás nagyon tetszik, mert így egyszerűbb a felvitele is, mintha ecsettel kellene. Az illata nagyon kellemes és tényleg egyszerű a használata ennek a szérumnak. Csak ajánlani tudom, mert bőven megéri az árát! :)

Hélia-D Hidratáló Arctisztító Tonik

Hélia-D Hidratáló Arctisztító Tonik
2015. április 27.

Imádom ezt a tonikot. Nem szárítja a bőrömet, nem is lesz fényes tőle egy idő után, hamar beszívódik a bőrbe és nem képez egy vékony réteget sem. Az illata nagyon kellemes. Már elhasználtam az első flakont, aminek köszönhetően el is tüntette a reggeli szemalatti karikákat. :) Mindenképpen újra fogom venni! :)
Csak az a baj, hogy már nem találom sem a D&M és sem a Rossmann üzletekben :( Csak már átlátszó színben volt, de ugyanaz van ráírva, mint erre a tonikra, igaz ez az új 1100 Ft-ba került.

Avon Solution Alcohol-Free Toner

Avon Solution Alcohol-Free Toner
2015. április 22.

Nagyon sokat segített a bőrömön. Tisztította, mint egy tonik és közben hidratált is, emellett a miteszereket is egy idő után eltávolította. Az illata kellemes. Nem szárítja ki a bőrömet, hamar beszívódott és nem volt utána ragacsos hatású sem. 5* :)

1 ÖSSZETEVŐ