Diamondbaby

Regisztráció dátuma: 2018. november 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. november 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Avon Care Radiant Kézkrém Rózsavízzel és Shea Vajjal

Avon Care Radiant Kézkrém Rózsavízzel és Shea Vajjal
2020. október 4.

Mult honapban szeptemberben kaptam ajandekba anyukamtol ilyen fajtat, mas 400ml kiszerelesben - Shea vajas es rozsa vizzel - ilyen testapolo tejet. Nagyon szokatlan volt elsore az illata. Picit vizhianyos volt a borom. Rendszeres hasznalataval eltunt a "majfolt" a boromrol. Sokaig 10 perctol-30 percig egesz testet borebe be lehet maszirozni. Ha az embernek van otthon ideje, akkor megcsinalja. Eltunteti a borhibakat, amit napozas soran szerzett peldaul leegett, pici barna potty, amit melaninnak neveznek, eltunteti. Szepen jol be kell masszirozni a borbe. Jo vastagon kell bekenni. Sokat er. Allaga vekony tejszeru kremes. Illata olyan szokasos Avon jellegu, mint a tobbi termek. Le sem tagadhatna a forgalmazo, hogy az ove. Este jo ilyet csinalni. Alaposan borbe maszirozni.

Johnsons Cottontouch Babaápoló Arcra és Testre

Johnsons Cottontouch Babaápoló Arcra és Testre
2020. október 4.

Johnson&Johnson kokuszolajosat testapolot szoktam hasznalni. Az az egyik kedvencem. A termek egyuttes hasznalataval szappannal, tusfurdovel, samponnal utos hatast lehet elerni. Jo illatu. Jo hidratalt, felvitaminozott bor az eremenye rendszeres vagy akar nehai hasznalataval, szep egeszseges bort lehet varazsolni. Ara a markanev miatt megeri. Unisex hasznaltu. Gyerek, felnott hasznalhatja.

Nivea Baby Soft Krém

Nivea Baby Soft Krém
2020. október 4.

En mult honapban vettem. Testre ajanljak legfokeppen. A testen levo bort szepen hidratalja. Szerintem megmosott arcra is jo. Szepen hidratalja a bort.