diamondring

Regisztráció dátuma: 2019. január 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ariana Grande Cloud

Ariana Grande Cloud
2019. október 27.

Ariana parfümjei hihetetlenül jók. Akik az édes, cukros illatokért vannak oda, azoknak tényleg tetszeni fog az összes.
DE nekem ez a Cloud nagyon nagy csalódás volt. Vásárlás közben többször is visszamentem az Arianas polchoz, de akárhányszor megszagoltam, egyre rosszabb lett. Az én ízlésem szerint borzalom a többihez képest. Engem autóillatosítóra emlékeztet. Nem igazán értettem mi a helyzet ezzel a kis parfümmel, mert a többi tényleg 10/10es (legalábbis az édes kategóriában). Csak azért adok rá 3 csillagot, mert Arianáé. De amúgy.... 10 forintot sem adnék érte :/

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2019. október 27.

Szerettem volna magamnak végre egy karakteres, minőségi parfümöt, rengeteget végig szagolgattam a Douglasban, Dior, Chanel, stb. de ebben annyira megfogott valami, hogy végül ezt választottam. Hát a környezetemben nem is tudom elmondani, hogy hányan dicsérték meg, és kérdezték meg, hogy milyen parfüm van rajtam. A tartóssága hihetetlenül jó. Becsapós ha valaki sokat használja, volt hogy semmit nem éreztem belőle, ismerősöm meg azt mondta hogy illatfelhőt húzok magam után... Az orr meg tudja szokni.
Mikor kifogyott nem vettem belőle újat mert hozzám annyira nem passzol, de tény, hogy egy nagyon jó női illat, a pasikat is lenyűgözi. De pont a karakteressége miatt nem illik mindenkihez, de ez nem is baj, sőt :) Nekem ez egy tökéletes parfüm. Egy igazi nagybetűs női parfüm. Én mondjuk 23 éves vagyok, szerintem az érettebb nőkhöz jobban passzol, lehet később én is visszatérek hozzá.

Avon Brazil Beat Kölni

Avon Brazil Beat Kölni
2019. január 26.

Jaj egyik nyáron csak ezt használtam, imádtam!! Most is tűvé tettem az egész netet hogy megtaláljam mi a neve :D mióta nem avonozok elfelejtettem milyen jó is volt ez, nyáron szerintem egyik legtökéletesebb illat! Nagyon sokan megdicsérték, idén nyáron is tuti be fogok szerezni egyet.