Diana23

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Catrice Metallic Folyékony Szemhéjtus

Catrice Metallic Folyékony Szemhéjtus
2017. június 23.

Mint szemhéjtus geek, egyből lecsaptam a bronzosabbik változatára, amit önmagában is és barackos 🍑 szemsminkemhez szoktam használni (ez utóbbi nagyon ütős kombó 💗)
Az aplikátorfejjel nagyon könnyen precízen lehet dolgozni, tartóssága fixálópúderrel meglehetősen jó, még sosem folyt vagy kopott le rólam 😊
A kupakba néha belecsomósodik a festék, de ezt egy fülpálcikával simán ki lehet tisztítani 😊

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2017. június 23.

Az én száraz arcbőrömhöz nem a legjobb, de nyilvánvaló, hogy a matt alapozók nem száraz bőrűeknek lettek kitalálva, de hát Glamour napok ✨ akciók ✨ láncvásárlások ✨ és elszáll az agyam valamerre északra, jó messzire, és hát fele áron vettem meg, így még azt mondom annyira nem is szégyen 😄
Az a terv, hogy csak ezt használom, hogy a lehető leghamarabb elfogyjon és örökké megszabaduljak tőle, mint egy fajta vezeklés a felindulásból elkövetett gondatlan pénzköltésért.😆
Nagy reményeket fűztem hozzá, mivel az üveges kiszerelésű amerikai változata igencsak híressé vált, főleg a youtuber sminkguruk körében, viszont számomra hatalmas nagy csalódást okozott ( lehet, hogy a formulája is más, nem csak a kiszerelése? )🤔
Könnyen elmaszatolódik az arcomon, éppen csak hozzáérek és már meg is fogott mindent (fehér ruhákat felejtsétek el, ha ezt használjátok😳)
Fixálópúderrel és sprayvel sem az igazi, bár jelentősen sokat tud segíteni az összhatáson 😊
Nincsenek nagy pórusaim de azokat annyira kiemeli, hogy a kishúgom szerint "olyan, mintha meteoritok csapódtak volna az arcomba" 😅

Szóval számomra ez egyáltalán nem újravevős, de hogy még mindetelhasználós sem az tuti! 😫

NYX Rouge Baked Blush

NYX Rouge Baked Blush
2017. június 23.

Statement red árnyalatban kaptam meg a barátomtól ezt a kis cukorborsót 😻, ha jól láttam akkor ez a legsötétebb és legintenzívebb szín az összes közül... bizony a teszter mintha sokkal pigmentáltabbnak tűnt volna, de aztán otthon kiderült, hogy IGEN. 😅
Nem vagyok a pirosítók bűvésze, de ezzel valahogy lassabban készülök el, körülbelül 10x át kell sikálnom vele az arcomat (oldalanként), hogy látszódjon a valós énje. Végső soron még nem döntöttem el, hogy számomra ez negatívum vagy inkább előny, hiszen szépen óvatosan tudom építgetni a színt, anélkül, hogy bohócnak néznék ki a végén.🤡
Valóban csillámos,ahogy többen írtátok, de mire az arcomra erőszakolom már nyomuk sincs! 😶
Valószínűnek tartom, hogy jelenleg inkább szeretem, mint utálom, a csomagolása nagyon kis édes, a színe is csodálatos, tudom hogy használni fogom sokszor, mert nagyon szépen mutat a végeredmény az arcomon!😊 Az 4 csillag csak azért jár, mert baked blushról van szó, az a feladata hogy ne kerüljön az ecset végére túl sok pigment belőle 😇, viszont szerintem ez hangyányit túlzás ! 🤦‍♀️