diana94

Regisztráció dátuma: 2014. december 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon True Nail Experts 5 az 1-ben Körömápoló

Avon True Nail Experts 5 az 1-ben Körömápoló
2016. február 9.

A héten érkezett meg és persze azonnal ki is próbáltam. Felfestettem alaplakként, már akkor nagyon tetszett az állaga, kicsit géles hatású és tök szép fényes. Sosem használtam még alaplakkot, de bánom már..sokkal egyszerűbb volt így felvinni a második réteg lakkomat ( szintén Avonos-Magic Effects Cosmic ) és elég volt belőle 2 réteg a 3 helyett. Aztán jött rá még egy fedőlakk réteg. A végeredmény szuper, olyan mintha géllakk lenne a körmeimen, gyönyörű fényes és erősnek érzem őket. Nagyon tartós is így, még egyáltalán nem pattogzott le.Szóval már egy használat után azt mondom, h megéri megvenni, jó kis termék :)

Update: Imádom,imádom és imádom! Egy hét után sem pattogzott le a lakkom, szuper tartós volt. Sztem még tovább is bírta vna..csak már új színre vágytam :D Na és amit még tapasztaltam, h a lakk lemosása után a körmeim tök erősek és olyan ápolt, sima felületűek voltak. Nekem nagyon bevált!!!

Avon Care Kakaóvajas Arc-, Kézkrém és Testápoló

Avon Care Kakaóvajas Arc-, Kézkrém és Testápoló
2016. február 5.

Imáááááádom az illatát, egész nap szagolgatnám legszívesebben :) Nagyon könnyed hűs állaga van, kellemes érzetet ad a bőrömnek.Arcra viszont ne kenjétek, az én arcom húzódott tőle, anyukámé pedig tökre kipirosodott.Bár nyilván bőrtípusfüggő, az enyém száraz, az övé pedig nagyon száraz és érzékeny..de én nem ajánlom.Testre egészen jó, a kezemre most így télen kevés, de egyébként oda sem rossz :)

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2016. január 22.

Ma jött meg az Avonos változatom és kellemes csalódás. Kevés, vékony szálú könnyen gubancolódó hajam van, ami hajmosás után egy katasztrófa szokott lenni. Hiába próbáltam dupla fogú bontófésűvel kifésülni, csak tépte a hajamat ..volt,hogy kisebb csomókban ki is jött. Alapjáraton is szárazak a hajvégeim és könnyen töredeznek, a vizes haj meg ugye még sérülékenyebb..
Na ennél viszont amikor a vizes hajamat elkezdtem kibontani , sokkal könnyedebben bánt vele, persze azért valamennyire ez is húzta, de egyáltalán nem fájt és egy gubanc sem maradt a fésűben. Az egész hajam átfésülése után 2-3 szál maradt benne. Úgyhogy hatásos ilyen szempontból. Viszont csajok, a műanyag kefe nem árt a hajnak?