dianaA

Regisztráció dátuma: 2021. május 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. május 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém (régi)

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém (régi)
2021. május 15.

Sajnos valamit nagyon nem szeret a bőröm benne, pedig egyáltalán nem vagyok egy érzékeny típus, eddig sosem okozott nálam krem problémát. Lehetségesnek tartom, hogy sok benne a parfüm, egyébként az illata nagyon tetszik.

Többször is elofordult az első pár használat után, hogy piros, gyulladt, kinyomhatatlan pattanásaim lettek, pedig nem vagyok rá hajlamos egyáltalán.
Most elhasznalom a lábamra, azóta szépen letisztult az arcom.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2021. május 15.

Csak azért kap 4 csillagot, mert nehéz beszerezni, külföldről rendeltem és így kicsit sokáig tartott, amíg megerkezett.

Az elején túlzásba estem a hasznataval és konkrétan leegettem az orrom vele :D De mióta ügyelek a fokozatossagra és maximum heti egyszer használom, azóta csodaszer.
Az orrom mellett szemmel láthatóan csökkentette a porusaim méretet, szépen osszehuzta őket. Használata után csak úgy ragyog a bőröm :)

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2021. május 15.

Már az első alkalommal meglepett, ahogy feltolti a kis rancaimat a szemem környékén és mennyivel hidrataltabbnak érzem a bőröm tőle.
Sokszor a krémek csak ülnek a bőröm felületen, ez a szerum viszont valóban 'behatol'. :)
Az ára nagyon kedvező, gondolkodom, hogy kiprobalom a rich testvérét.