DianeD

Regisztráció dátuma: 2015. október 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. október 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2021. március 4.

UPDATE: A legnagyobb kiszerelést vettem tavaly és még mindig nem fogyott el, pedig naponta kétszer is használom néha. Szóval szerintem maximálisan megéri az árát, ezt kb 8 hónap használat után kijelenthetem. Még mindig nagy a szerelem. Időközben hála az égnek kiiktattam a rutinomból a nedves törlőkendőt (tudom, tudom, sosem kellett volna használnom őket, nem tudom, miért hittem, hogy jó ötlet), helyette olajos lemosót használok, utána ezt, majd toner, most a Pyunkang Yul Essence Tonerével kísérletezem, de azzal is működik. Nekem nem szárítja a bőröm, de toner után még úgyis jön szérum is meg hidratáló is, szóval annyira nem félek attól, hogy csikorgós száraz legyen tőle a bőröm, pedig alapból vízhiányos. Sosem jöttek ki tőle pattanások, ami nagy szó, ajánlottam már barátnőknek is és ők is szeretik. Szerintem pár hét és a végére érek, de már vettem is egy új csomaggal, nem tudom elképzelni nélküle az esti rutinom. Akkora sikere volt, hogy bátorkodtam rendelni hidratálókat is a márkától, kíváncsi vagyok, azok hogy teljesítenek majd.

Már egy hónapja használom, szóval biztosan állíthatom, hogy nagyon szereti a bőröm. Régen volt már ennyire jó lemosóm. Tiktokon láttam, hogy sokan ezt használják és ajánlják, szóval úgy gondoltam, egy próbált megér. Mikor sminkelek, a sminket nedves törlőkendővel távolítom el, és utána használom ezt a lemosót, egy pumpa elég is, majd a Benton tonikomból viszek fel egy keveset. Mióta ezt a párosítást használom, határozottan tisztább, puhább és ragyogóbb lett a bőröm.

Jáde Köves Arcmasszírozó

Jáde Köves Arcmasszírozó
2021. március 4.

Különösebb változást nem vettem észre tőle az arcomon, de annyira megnyugtató és kellemes érzés a bőrömön, hogy jár neki az öt csillag.

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2021. március 4.

Sok helyen olvastam már róla, videókban is láttam, szóval úgy döntöttem, veszek egyet én is. Nem gondoltam volna, hogy ilyen szépen fog működni, ezzel nem félek nekiesni a nedves hajamnak. Nem tudom, hogy tudtam létezni nélküle.