DianeLockhart

Regisztráció dátuma: 2019. május 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. május 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Hajhullás Elleni Sampon

Yves Rocher Hajhullás Elleni Sampon
2019. november 12.

A régi változat nagyon szuper volt még a mindenre érzékeny, seborrheás fejbőrömre is. Szerettem a fura illatával együtt. Hajhullásra csak közepesen vált be, de egy jó minőségű, jó összetételű sampont kaptam jó áron. Az új változat sajnos nem válik be. Az illata finom, az állaga is selymesebb, de borzasztóan zsírosít, és már másnap rossz szagú tőle a fejbőröm. Most kicsit kétségbeestem, hogy mit használok majd helyette, mert ezt is olyan nehezen találtam meg...A régire 5 csillagot adtam volna, erre csak kettőt tudok adni...

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2019. november 5.

Egy nude árnyalatúm van, a Poet. Tartós, és ha vékony rétegben viszem föl, akkor szép, természetes a hatása. Nekem evéssel együtt kibírja a munkanapokat, amit el sem akartam hinni. Csak annyira szárít, mint minden más rúzs. Éjszaka érdemes hidratálni és reggel is készülődés alatt, az sokat segít, meg persze a sok folyadékbevitel.
A ragacsos érzés fura volt, a sima púder nem segített, de a Johnsons babahintőporből egy minimális is elég volt, hogy megszüntesse.
Azt sajnálom, hogy nem igazán szeretem a színét (Poet). A MAC Runway hithez hasonló árnyalatnak tűnt a DM-ben kipróbálva, de valójában sokkal natúrabb, bézsebb, hiányzik belőle valami korallos vagy legalább barackos szín. Nekem "kevés" ez a szín, eltűnök vele, nem emel ki.
Szerintem ez a termék nagyon jó alternatívája lehet a drága rúzsoknak is eredmény tekintetében, csak luxusérzet nélkül, mert a csomagolása elég alap, inkább praktikus, mint elegáns, és az illata is számomra kicsit olcsó hatású a tömény kókuszos vanília miatt.
Még egy esélyt adok neki, de csak úgy, hogy kipróbálom a kézfejemen és kimegyek vele szabad fényre is vásárlás előtt. :)

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour
2019. július 19.

A színe gyönyörű (coral sass), az applikátora ergonomikus, jól használható, de maga a rúzs sajnos nekem nem működik. Túl sűrű az állaga, de ha vékonyan viszem fel, akkor meg csíkosan, nem egyenletesen fed. Rétegezve a legjobb, de úgy meg borzasztó macerás. Hamar összehúzódik és kiszárad alatta a bőröm, nem természetes érzés viselni, és nekem le is "pattogzik" rövid időn belül, amitől igénytelen lesz az összhatás. Szóval, ezt kár volt megvennem, a színe és applikátora kap egy pontot.