Dide

Regisztráció dátuma: 2015. április 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush Lemony Flutter Multipuhító Vaj

Lush Lemony Flutter Multipuhító Vaj
2017. augusztus 9.

én nagyon szeretem ezt a kis aranyost! finom, citromos illata van, amit sokáig érezni az adott területen - nyilván ez annak jó hír, akinek tetszik az illata :D én használom minden kritikus száraz területre, télen könyökre, nyáron sarokra, és az év minden évszakában pedig körömágyra. mindenhol nagyon szeretem, én nem tapasztaltam hogy nem szívódna be, bár nekem ha valamim száraz, akkor tényleg nagyon száraz sajnos. leginkább este szoktam használni, így mondjuk ha túlzásba viszem se zavar. számomra elég nélkülözhetetlen lett az évek során, kicsivel több mint másfél évig dolgoztam a Lush-nál, sok minden termékem lett itthon, és ez az egyik, amit örökké újra és újra fogok vásárolni, mert egyszerűen szuper! ja, és hihetetlen lassan fogy, még akkor is ha rendszeresen kenem vele a nagyobb felületeket mint pl. a lábam, úgyhogy szerintem ár-érték arányban is remek. :)

The Body Shop Teafaolajos Arclemosó

The Body Shop Teafaolajos Arclemosó
2017. július 8.

Körülbelül egy hónappal ezelőtt valami történt, és a bőröm teljesen kifordult önmagából. Valószínűleg hormonális és idegi okai is voltak (elég brutál körforgás, hihetetlen stresszes voltam, ami miatt pattanásaim jöttek ki, ami miatt nem jött meg, ami miatt még stresszesebb lettem, és így még pattanásosabb :D), de mivel úgy éreztem minden amit eddig használtam és amire eddig reagált a bőröm, azoknak már semmi esélye, így bementem a body shopba, mert jópár évvel ezelőtt a teafás cool & creamy lemosójuk nagyon sokat segített az akkor eléggé csúnya bőrömön. Sajnos az a darab már nem kapható (miééééért?!), de azért elég szép kis választékuk van. Igazából ez volt az alap amit ki szerettem volna próbálni, és a hölgy is ezt ajánlotta (végül kiderült, hogy 3 termék vásárlása esetén jár 20%, szóval nyilván még bekerült két dolog a kosárba :D), szóval be is került a kosaramba. Igazából én nagyon szeretem, azóta a bőröm állapota sokat javult, és én úgy érzem, ez a termék is sokat segített rajta. De most, hogy nincsenek aktív pattanásaim, csak egy-két gyógyuló illetve hegek, most is nagyon szeretem. Szuper az én zsíros bőrömre, kellemesen hűsít és tisztít, jó érzést hagy maga után, és engem nem szárít egyáltalán. Kicsit válogatós vagyok habzó arctisztítók terén, egy ideje body shoposokat használok főleg, és azt hiszem ez is egy állandó darab lesz nálam, nyáron és a pattanásosabb időszakokban ezt, amúgy meg a seaweed darabot fogom használni :)

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam
2017. július 8.

Nagyon szeretem! :) előtte az olajat használtam, viszont ez a kis korong annyira szerethető, hogy nem is igazán szeretnék mást kipróbálni, ami nálam azért ritka. Már az olajos lemosásnál is voltak ellenérzéseim, hogy fog ez működni az én kombinált, néha problémás bőrömmel, viszont az ilyen vajakat ki se mertem próbálni nagyon hosszú ideig, mert teljesen biztos voltam benne, hogy kiütné a bőröm. Erről szó sincs, hihetetlenül jól tisztít, mindent leszed, kellemes érzés ezzel masszírozni az arcom, plusz lassan is fogy, könnyen tárolható, utaztatható.. nem tudok semmi rosszat mondani róla! :) én előbb eltávolítom a smink nagy részét - főleg a szemekre koncentrálva - egy micellás vízzel, és utána masszírozom ezzel az arcom, ami minden maradékot eltávolít, és eltávolítaná az egész sminkemet is A-tól Z-ig, csak nekem nem esik jól a spirált és a többit kenegetni az arcomon, fizikailag nem bírom csinálni kb :D csodálatos termék na, vegyétek, vegyétek! :)