dideki

Regisztráció dátuma: 2014. december 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. december 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2019. március 14.

Valahol örültem volna az ára miatt, ha nem bizonyul a legjobb fényvédőnek, amit használtam - de "sajnos" így történt. Nekem tökéletesen alkalmazkodik a kifejezetten világos és meleg árnyalatú bőrömhöz, pont annyira mattít amennyire kell, és nagyon szépen kiegységesíti az arcom.

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2019. március 2.

Mivel a 15%-os G&G C-vitaminos szérumot jól viselte a bőröm, ezért gondoltam, hogy megpróbálkozom egy erősebbel. Pár napja van még csak meg, úgyhogy a rövidtávú "viselhetőségét" szeretném első körben értékelni: a javaslat ellenére én reggel használom. Nekem amúgyis sokszor eltelik 20-30 perc, mire felkelés után a sminkeléshez eljutok, így van ideje beszívódni (ebben az is segítség, hogy erősen vízhiányos, bár kombinált a bőröm), és ha marad is egy minimális csillogás a PC resist ultra lightfényvédőm szépen lemattítja, amennyire kell (én a dewy finish-t preferálom).

A C-vitamin hatását úgyis hosszútávon fogom tapasztalni, én megelőlegezem az 5 csillagot, mert nekem eddig kényelmes és működik, ár-érték arányban és összetevőiben pedig szuper. :)

Clinique Superprimer Universal Face Primer

Clinique Superprimer Universal Face Primer
2016. szeptember 13.

Az első komolyabb primer termékem, mielőtt megvettem pár napig teszteltem más márkák primerjeit, és végül mellette tettem le a voksom. Nem bántam meg, mert ugyan nem használom minden nap, de amikor igen, akkor nagyon effektív.