Didi

Regisztráció dátuma: 2014. január 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Phi Coffee Lungo Arctonik

Phi Coffee Lungo Arctonik
2018. március 5.

Három hete rendeltem, és nagyon szeretem. Reggel tisztítás után és hidratálás előtt használom, teljesen másként fest a bőröm tőle, egységesebb, rugalmasabb, feszesebb, a smink is sokkal jobban mutat rajta. Gyorsan beszívódik és nem hagy száraz érzést. Az illata nekem inkább semleges, aki kávé illatra vágyik szerintem ne ettől várja, de ez a hatását semmiképp nem csorbítja. Egy pici negatívum nálam a kiszerelés, több hozzászólásban láttam hogy ki hány pumpálásnyit rak, sajnos nekem csak egy üvegcsében jött amiből a kezembe tudok önteni és úgy felvinni az arcomra (lehet csak nekem küldték pumpa nélkül??). Összességében nagyon jó, ha elfogy, tuti újra fogom rendelni.

Gerovital Plant Tápláló Krém

Gerovital Plant Tápláló Krém
2018. február 8.

Időről időre visszatérek ehhez a krémhez, általában akkor amikor nyáron már nem tudom hogy mivel hidratáljam az arcomat úgy, hogy ne legyen diszkógomb utána a fejem. Kellemes vizes állagú, hamar beszívódik. Nyáron engem kifejezetten hűsít. nem csinál csodát, de teszi a dolgát és hidratál, az ára pedig szuper.

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%
2018. február 8.

Picit rákattantam az Ordinary termékekre, óriás hype + jó ár, szerintem nem csoda. Most már egy hónapja használom ezt a hámlasztót és azt kell mondjam korrekt kis termék. Nem csinál csodát, de mióta használom azóta puhább és egyszégesebb az arcbőröm. Hetente 3-4szer használom, mikor felviszem picit néha csíp, de csak 1-2 másodpercig, aztán bő 10 perc után áttörlöm az arcom egy nedves vattával aztán hidratálok. Szerintem ha elfogy újra veszem.