DikieGirl

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Syoss Salonplex Intensive Recreation Hajpakolás Igénybevett Hajra

Syoss Salonplex Intensive Recreation Hajpakolás Igénybevett Hajra
2018. október 31.

Az illata nagyon kellemes, és a hajam nagyon szép tőle, fényes, selymes. Az egyik kedvenc Syoss termékem. Rendkivül lassan fogyott el, és bár tudom, hogy nem külsőre kell ítélni, de a csomagolás is nagyon tetszik! Nálam ez ötös! :)

Syoss Oleo 21 Intense Care Kétfázisú Hajápoló Olaj Nagyon Száraz, Szálkás Hajra

Syoss Oleo 21 Intense Care Kétfázisú Hajápoló Olaj Nagyon Száraz, Szálkás Hajra
2018. október 31.

Az elmúlt időszakban a hajam eléggé töredezetté vált, ezért is vettem meg. Már kétszer újravásároltam, mivel nagyon puha lett tőle a hajam és rendkivül finom az illata.
Minden hajmosás után fújok a kezembe és átsimogatom a hajamat vele. A töredezésen nem segített (vagy csak minimálisan), de nagyon szép fénye lett a hajamnak, és már nem olyan szárazak a végei (de nem zsírosít!). Összességében jó termék, de ár-érték arányban nem hiszem, hogy ez lenne a legjobb.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2018. október 31.

Régen nagyon sokszor kirepedeztek az ajkaim, télen katasztrófális volt. Miután kipróbáltam ezt a terméket mást már nem is vettem, nagyon imádom ♥. Az illata rendkivül kellemes, kicsit hűsíti az ajkaim, és nagyon puhák, hidratáltak. Még soha nem használtam ennyire jó terméket! Már többször újra vettem, és továbbra is alap termék marad számomra. :)