dina1463

Regisztráció dátuma: 2016. december 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. december 5.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50
2021. április 16.

Az első benyomásom nagyon pozitív volt, ahogy felkentem a kézfejemre: kellemes állag, sehol egy fehér réteg, csak fénylik, de az engem nem zavart. Na de ami azután jött... sehogy se akar jó lenni, kukacosodik és jön le ilyen kis galacsinokban az arcomról, a nyakamról nem is beszélve, és nem csak rétegezni nem lehet, ha nagyobb mennyiséget szeretnék felvinni és nincs az arcomon semmi előtte, akkor is ugyanúgy lemorzsolódik és undorítóan néz ki. Nagyon sok ideges percet okozott nekem emiatt. Már több mint a felét elhasználtam, és testre nem is volt vele gondom, úgyhogy el is fogom a maradékot, nem volt drága, ami pozitívum, és a márka etikussága is tetszett, szerettem volna szeretni, de sajna így nem tudom.

The Ordinary Retinol 1% In Squalane

The Ordinary Retinol 1% In Squalane
2020. február 23.

Bár ez az első retinolos termék amit használtam, nekem nemhogy nem vált be, először azt vettem észre hogy semmit se csinál, utána meg azt hogy apró kis mitesszereket okozott, az olajos állagot még nagyjából el is viseltem volna ha használ valamit, de mivel ennyire nem kedveltem, rám romlott és ment a kukába, sajnálom egyébként, mert szerettem volna szeretni :(

Organic Shop Édes Gránátalma Sorbet Testradír Nádcukorral

Organic Shop Édes Gránátalma Sorbet Testradír Nádcukorral
2018. december 21.
(!)

Én is tesztelésre kaptam, és már használtam korábban is rendszeresen bőrradírt, így volt összehasonlítási alapom, elsőre természetesen az illata fogott meg, isteni finom édeskés illata van, gránátalmás, majd a használatnál nyűgözött le. Amit tudni kell, hogy elég durva, nagy szemcséjű bőrradírról van szó, így aki esetleg az enyhébb, kisebb szemcsés, finomabb bőrradírokat szereti, annak ezzel számolnia kell, viszont valami mennyei érzetet hagy maga után, nagyon puha lesz a bőr tőle, tényleg meglepődtem, pedig tudtam hogy mit várhatok egy bőrradírtól, és a kiszerelés is bőséges, így szerintem megéri az árát, egy próbát mindenképpen megér, utána úgyis belopja magát bárki szívébe ;)