Dincsi0315

Regisztráció dátuma: 2015. június 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. június 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Ingrid Cosmetics Mattifying and Anti- Redndess Makeup Base

Ingrid Cosmetics Mattifying and Anti- Redndess Makeup Base
2017. április 14.

Nemrég vettem, Debrecenben 1800Ft. Azt gondoltam, kell egy primer, ennek nem olyan vészes az ára sem, hát kipróbálom. Azért a zöldet választottam, mert elvileg ez az, amelyik mattít is. Igazából nem rossz kis cucc, az arc kipirosodásán valóban segít, de valami mégiscsak hiányzik, ezért levonok egy csillagot. A nap végére ő sem tud segíteni a zsíros bőrömön, de ebben már szinte semminél sem reménykedem. Kezdetben kijött rajtam egy-két pattanás, megijedtem, hogy ettől jöttek ki, elkezdtem még jobban odafigyelni az esti arctisztításra, így rendben van. Én azt mondom, érdemes kipróbálni, mert az összetevők nem rosszak, és a pihe-puha érzete megvan tőle az embernek. :)

Isana Fruit & Gloss Görögdinnye Ajakápoló SPF10

Isana Fruit & Gloss Görögdinnye Ajakápoló SPF10
2016. július 29.

Nagyon finom görögdinnye illata van, tetszik ahogy csillog, és nekem épp elég az a szín, amit ad, nem szokásom sem rúzsozni sem szájfényt használni, de ez tetszik! Tökéletes nyári hangulatú ajakápoló! :) Talán kicsit tovább tarthatna az "ápoló" hatása.

Aura Prime Me Primer

Aura Prime Me Primer
2016. július 29.

Nemrég fogyott el a paese primerem, úgy gondoltam keresek valami újat, olcsóbbat. Az ára miatt rendeltem meg, illetve tetszett a kis tubusos kiszerelés, plusz nem találtam róla itt véleményt, gondoltam kipróbálom majd én, a drogériákban kapható primerekkel úgyis mindig van valami bajom.
Amikor kibontja az ember a kis tubust, azzal találkozik, hogy hihetetlen jó illata van a benne található fehér, krémes állagú, jól eldolgozható krémnek. Reméltem, hogy ez jó jel, el is kezdtem felvinni az arcomra, ám itt kezdtem el csalódni a termékben. Ígéretei szerint mérsékli a bőrhibák láthatóságát és egyenletesebbé teszi a bőrképet. Nos, én ezzel a tulajdonságával nem értek egyet, semmilyen különösebb változást nem láttam a bőrömön, pedig sem vörös pattanások, sem hatalmas fekete mitesszerek nem éktelenkednek az arcomon, egyszerűen azt vártam, hogy a kicsit tágabb pórusaimmal és az apróbb bőrhibáimmal majd kezd valamit a termék és valóban valamivel egyenletesebbé teszi a bőrömet. Ez nem történt meg. A következő ígéret, hogy a víz alapú formula miatt hidratálni fogja a bőrt és simává, puhává teszi. Ezzel részben egyet is értek, mivel kb. olyan a termék, mintha egy jobb arckrémet kennék fel, valóban hidratál. A simább és puhább bőr esetében viszont szintén várakozáson alul teljesített. Nyilván nem lehet egy szilikonos primerhez hasonlítani, szóval nem ugyan azt az eredményt vártam, mint a paese-nél, de valamivel azért mégiscsak jobbat. Írja még itt, hogy önmagában is használható, hát akinek szép a bőre, annak valóban, de egyébként egy nem teljesen egyenletes bőrrel voltaképp semmit nem csinál. Azt viszont elmondhatom, hogy egész jó barátságban volt az alapozómmal, szépen fel lehetett rá kenni és eloszlatni rajta, nem is igazán fénylett át órák elteltével sem, a szokásosnál nem lett tőle zsírosabb a bőröm (alapjáraton elég zsíros bőrű vagyok), viszont azt vettem észre, hogy ha megsimítom az arcom, akkor bizony alapozós lesz a kezem, ami furcsa, miután nem vastagon kenem az alapozómat. Én ezt a primernek tudtam be.
Összességében a jó hidratálóképességére, az állagára és az illatára adom a három pontot, és valamivel puhább is lett tőle a bőröm, de az apró hibák kiegyenlítetlenek maradtak és azért nem mondanám egy "csodaszernek" az alapozóval való együttműködése alapján sem.
Azért még próbálgatom majd egy kicsit, és jelzem, ha esetleg jobb vélemény alakulna ki róla.