dinyo87

Regisztráció dátuma: 2014. december 12.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 12.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Fanola No Yellow Sampon

Fanola No Yellow Sampon
2021. november 24.

Teljesen elégedett vagyok! És bocsánat, ha hosszú a véleményem!
Három évvel ezelőtt a hajam rossz állapota miatt áttértem a melírozásra, mert az kevésbbé roncsolja a hajat a fodrászom szerint. Ha már akkor ismertem volna ezt a terméket, akkor biztosan nem úgy néztem volna ki, mint teliszőkén, de csibesárgán. Én megvettem a balzsamot, maszkot, sampont (1L) egyszerre, mert a Cosmetino oldalán nagyon kedvező volt. Ugyan arról tudok beszámolni, mint az előttem szólok! Extrapigmentált, eddig ilyet egyiknél sem tapasztaltam, ezért persze, hogy szárít! Elő és utóhidratálok, illetve felveszek kesztyűt, vagy a felhabosítás után kezet mosok egyszer és úgy folytatom. Hajat mosni ugye kétszer kell, illetve az öblítésnek mindig hosszabb ideig kell tartania, mint a hajmosásnak és akkor minden extra sampont ki lehet mosni a hajból (ki is kellene, ha nem lilasampon is), különben lilára, kékre (kinek mire) fogja. Persze, ha valaki 10 percig rajta hagyja, az már más kategória. Szóval a dupla hajmosásnál én először Kerationos samponnal mosok hajat, majd a Fanola lilasamponnal. Használom a maszkot is és utóhidratálok, hajvégápolózok, plusz hetente egyszer felteszek egy olajos hajpakolást hajmosás előtt. így nekem nincs gond a szárazsággal. De mikor lusta voltam hidratálni, meg rendesen kimosni, akkor igen. A hamvas hatás érdekében, nekem megéri, mert valóban gyöngyörű hajat varázsol! HA a maszkot is használom! :)

Fanola No Yellow Mask

Fanola No Yellow Mask
2021. november 24.

Én is a samponjával együtt használom és szuperül hamvas hajat csinál! Korábban csak a sampont használtam, az is nagyon jó volt, de együtt még szuperebb. A maszk kék, nagyon erős a színe, de hidratálást ne várjunk. Egyébként sem ez a célja hanem az, hogy a sampon által elkezdett munkát befejezze és lezárja a hamvasító folyamatot!
Nekem megvan a balzsam is, ami olyan, mint egy hajhab, csak lila.
Hármasban csak heti egyszer használom, maximum! Senki se várjon szerintem selymes hajat a hamvasító termékektől, ez egyszerűen szerintem egy nagyon irreális vágy! Vagy talán 1000-ből 1 embernek utóhidratálás nélkül is működik a hamvasítás! Aki gyönyörű hajat akar, annak többnyire meg kell dolgoznia érte! De szerintem, akkor megéri ez a termékcsalád. Én elő is szoktam hidratálni egyszer egy héten olajos hajpakolással a hajam és minden hajmosásnál utóhidratálok is és hajvégápolózok. A haj öblítése mindig hosszabb ideig kell tartson a hajmosásnál és nem offoljuk a hajat 230 fokos hajvasalással meg full forró hajszárítással. Lehet hogy valaki nem hiszi, de ez mind még tovább rontja az eredményt. Árban elfogadható a legnagyobb kiszereléseket vettem meg, ami egy évre tuti elég és kb 10.000 forintot fizettem érte (Sampon + Maszk + Balzsam).

Manna Búzacsíra Szépségolaj

Manna Búzacsíra Szépségolaj
2015. március 20.

Szeretném megvédeni az előttem szóló után ezt a Manna terméket. Szerintem szinte tökéletes, bár ez az első szépségolaj, amit a Mannától kipróbáltam. Most fogyott el az 50ml, amit közel egy év alatt használtam el úgy, hogy tényleg szinte minden nap lefekvés előtt, arctisztítás után ezt használom az arcomra. Tökéletesen hidratál és a problémás (pattanásos, zsíros) arcbőrömet reggelre csodaszép mattá varázsolja. A szemem környékére is ezt használom és nagyon meg vagyok vele itt is elégedve. Persze gondolom típusfüggő is, hogy kinek mi válik be, ezért nem gondolom, hogy így becsmérelni kellene bármint is, ami valakinek nem válik be. Nekem szinte ez az egyetlen kozmetikum, amivel ha este az arcomat bekenem, reggelre nem egy merő zsír és olaj az arcom, hanem szép puha, matt és hidratált.