Directress

Regisztráció dátuma: 2015. június 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen
2017. január 24.

Lehet hülyének néztek, de sztem olyan illata van, mint régen a cukros puffasztott cukor kibontva, a zizi vagy a golyócska...amikor azt felbontottad...megcsapott annak az illata, na sztem ez pont olyan:)))

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2017. január 19.

Szerintem nagyon le van írva ez a parfüm..mindenki mindenkin ezt érzi, és mindenkinek már csömöre van tőle a csapból is ez folyik ..tömegillat stb..Nos én nem hinném, hogy minden ember ma Magyarországon megengedhet magának 20.000 FT ot, hogy vegyen egy 75ml kiszerelést pld. szerintem roppant sokan ennek a gagyi változatával találkoznak a metrón vagy itt ott. Én special senkin sem éreztem még..a Pink sugar sokkal jobban szembe jön velem, sajnos még mindig hódít a fiatalok körében..A Lancome La vie est belle sztem egy kifejezetten erős, hosszan tartó csábos illat, édes de nem nehéz nem töény, nem fullaszt.., Az én párom szinte minden hetedik illatra mondja azt, hogy ez ok...de el azért nem ájul egyiktől sem. Ebből már a harmadikat vette meg!! A saját pénzén nekem, hogy ezt érezze.. Ez azért férfiak körében nagy dolog..Én már kissé unom, de ő szereti ezért tartok LVB-s napokat amikor csak neki:))) ez van rajtam null huszonnégybe...S az érdekes, hogy még aminap is megkérdezték egy szentendrei étterembe, jajj d ejó ez, mi ez a parfüm??-ennyit arról, hogy mindenki rögtön tudja mi ez stb...pincérlény volt valszeg sokan befordulnak a korzóra enni, s mégsem tudta a lány mit érez.. Én bátran ajánlom, hogy aki még nem próbálta ki az tegye meg mielőbb, mert ez is egy olyan örök darab lesz amit majd öregasszony korunkba fogunk emlegetni:))

Calvin Klein Euphoria

Calvin Klein Euphoria
2017. január 19.

Azt hittem ha veszek egy ilyet...mivel másokon nagyon tetszett, akkor többet semmi mást sem veszek....aztán megérkezett, használtam egy nap, használtam két nap..de a szerelem elmaradt..rajtam nem működik. túladtam rajta és biztos, hogy többet nem veszek. Bőrfüggő.