discodiva1123

Regisztráció dátuma: 2014. július 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. július 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Planet Spa Dead Sea Minerals Iszappakolás Arcra Holt-tengeri Ásványokkal

Avon Planet Spa Dead Sea Minerals Iszappakolás Arcra Holt-tengeri Ásványokkal
2015. október 7.

Néha előkapom de nem tartozik a kedvenceim közé. Egymás után általában 2-3 arcmaszkot használok(egy lehúzható és egy amit le kell mosni),néha ez is bekerül a választottak közé. De inkább csak azért,hogy használva legyen ha már megvettem. Se jót se rosszat nem tudok róla mondani,semmi extra.

Avon Clearskin Tonik Pattanásos Bőrre Szalicilsavval

Avon Clearskin Tonik Pattanásos Bőrre Szalicilsavval
2015. október 7.

Felváltva használom ezt és a Clean&Clear-t. Tehát a mindennapjaim részévé vált,favorit! Mindennap nem merem használni mivel szalicil savas,amit az orrom környékén szoktam is érezni. De két naponta,kicsit kímélőbb tonikkal felváltva alkalmazva nekem tökéletes! Még mielőtt elfogyott volna màr megérkezett belőle az utánpótlás szóval nekem már nélkülözhetetlen!

Avon Planet Spa Kínai Ginszeng Revitalizáló Arcmaszk

Avon Planet Spa Kínai Ginszeng Revitalizáló Arcmaszk
2015. október 7.

Nagy arcmaszk függő lévén,ennek is sorra kellett kerülnie. Szeretem az avonos maszkokat,bár szerintem csodát egyik sem tesz. De az én kis esti rituálémhoz tökéletesek. Egyszerű,gyors,de mégis azt az érzést nyújtják,hogy sokat foglalkoztam magammal(ami a hétköznap estéken kifejezetten jól tud esni egy hosszú nap után). Tehát ez a termék sem okozott csalódást,de nem is esnék kétségbe ha elfogyna. Az illata számomra kellemes. Annyit mindenképp pozitívumként említenék,hogy kellemes,frissítő érzést ad amíg fent van. Mintha lélegezne a bőröm. Ezt kevés maszknál éreztem ilyen intenzíven,ez mindenképp plusz pont. Összességében nem rossz ez a maszk,egy forró fürdő és alapos arc tisztítás után kifejezetten kellemes volt.