Distopia

Regisztráció dátuma: 2017. június 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. június 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2020. május 21.

Jó pár éve használtam elsőnek, és imádtam. Olyan selymessé tette a durva, vastag hajam, mint még soha. Kipróbálgattam több pakolást is, mert csak kíváncsi az ember... Most újravettem, már nem csinál olyan csodát a hajammal, de még mindig megéri ár-érték arányban.

Estée Lauder Pleasures EDP

Estée Lauder Pleasures EDP
2020. május 21.

4-5 éve ajándékba kaptam elsőnek. Rajtam sose volt egy parfüm sem fél óránál tovább érezhető, kivételt képez a Pleasures. Minden alkalomra megfelelő, ennek ellenére ritkán használtam, féltettem. Kicsit fukar vagyok magammal, pedig nem a legdrágábbik parfüm a világon.
Annyira tiszta, gyengéd, nőies illat. Imádom, ahogy anyukám is. Érdekes, hogy ez nem csak fiataloknak, vagy időseknek való. Kortalan.

Balea Kézkrém Őszibarack és Vanília Illattal

Balea Kézkrém Őszibarack és Vanília Illattal
2020. május 21.

Nagyon finom barack illata van, a vaníliát nem is érezni benne, de nem is zavar.
Puha kezeket eredményez, gyorsan beszívódik, elsőre, mintha egy réteget hagyna a bőrömön, ami hál' Istennek nem sokáig érződik így. Télre biztos, hogy kevés lesz, mindenesetre betárazok belőle. Ennyiért ajándék.
A kupak lehetne könnyebben fogható, nem túl praktikus, viszont a termék ugyanúgy jó.