DistressedMaszat

Regisztráció dátuma: 2018. február 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Essence Prime+ Studio Mattító + Pórus Minimalizáló Primer

Essence Prime+ Studio Mattító + Pórus Minimalizáló Primer
2020. március 8.

Nagyjából tényleg csökkenti a pórusokat és mattít. Egy borsónyi elég belőle, az előző primeremből kevesebb is elég volt, de ez is jó. Engem egyszerűen nagyon zavar az illata, nem tetszik, az első használt után majdnem el is adtam miatta, de jó a termék és próbálom megszokni a szagát...

Nivea Q10 Power Melt-In Éjszakai Arcmaszk

Nivea Q10 Power Melt-In Éjszakai Arcmaszk
2020. március 8.

Egy ajándék csomagba kaptam, pár naponta használom éjjel. Nekem még nincsenek igazi ráncaim, de felkelés után láthatóan eltűnnek a szám, a szemöldököm között és a homlokomon is amik vannak. Nagyon kellemes viselet, néha a nyakam és dekoltázsomra is kenek megelőzés képpen. Magamnak nem tudom megveszem e, ha elfogy, de lehet anyukámnak ajánlani fogom.

p2 Perfect Pomade Szemöldök Formázó Krém

p2 Perfect Pomade Szemöldök Formázó Krém
2019. január 23.

Pár napja van meg és nagyon elégedett vagyok, fél éve szemezek vele a boltba, eddig mindig lebeszéltem magam róla. Besokaltam a szemöldökceruzákra, mert nem találtam meg a tökéletes márkát és szint még. . Rá vettem magam, hogy végre megvegyem, mert végre sok volt itt is a pozitív vélemény. A sötétebbiket vettem meg és nem bánom, nagyon elégedett vagyok és a színe ia jól áll. A kis ecsetet használom ami hozzá van, precízen lehet vele dolgozni. Nagyon tartós. Első pomádém, de szerintem nem fogok masikat keresni, ennyi pénzért ilyen jó minőségű ajándék szerintem. Újra vevős az tuti😁

Up: még mindig sok van benne, kevés elég és szép hatást érek el vele. Vettem egy másik pomádét is, de ehhez nyúlok szívesebben. Essence tusecsettel használom már és jól működnek együtt. Praktikus táskába bedobósnak is jó ha utazni kell. Vízálló is valamennyire, pancsoltam benne még a nyáron valamikor és nem mozdult csak ha folyó víz alatt megdörzsölöm esetleg. AJÁNLOM!!!