Best of Beauty 2019

DistressedMaszat

Regisztráció dátuma: 2018. február 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

p2 Perfect Pomade Szemöldök Formázó Krém

p2 Perfect Pomade Szemöldök Formázó Krém
2019. január 23.

Pár napja van meg és nagyon elégedett vagyok, fél éve szemezek vele a boltba, eddig mindig lebeszéltem magam róla. Besokaltam a szemöldökceruzákra, mert nem találtam meg a tökéletes márkát és szint még. . Rá vettem magam, hogy végre megvegyem, mert végre sok volt itt is a pozitív vélemény. A sötétebbiket vettem meg és nem bánom, nagyon elégedett vagyok és a színe ia jól áll. A kis ecsetet használom ami hozzá van, precízen lehet vele dolgozni. Nagyon tartós. Első pomádém, de szerintem nem fogok masikat keresni, ennyi pénzért ilyen jó minőségű ajándék szerintem. Újra vevős az tuti😁

Up: még mindig sok van benne, kevés elég és szép hatást érek el vele. Vettem egy másik pomádét is, de ehhez nyúlok szívesebben. Essence tusecsettel használom már és jól működnek együtt. Praktikus táskába bedobósnak is jó ha utazni kell. Vízálló is valamennyire, pancsoltam benne még a nyáron valamikor és nem mozdult csak ha folyó víz alatt megdörzsölöm esetleg. AJÁNLOM!!!

Balea Men Energy Q10 Szemkörnyékápoló

Balea Men Energy Q10 Szemkörnyékápoló
2019. január 23.

Elfogyott, de nem őt vettem újra. Nem vártam csodát, hogy eltűnti majd a karikákat, de hidratálást se éreztem nagyon utána, közvetlen sminklemosás után csíp is. Elhasználom szemöldökre és szempillára, ott se vettem észre nagyon változást, hogy sűrűbb, nagyobb lenne, plusz szemöldök szál nőne vissza.

Essence Fresh & Fit Awake Primer

Essence Fresh & Fit Awake Primer
2019. január 23.

Szépen terül rajta az alapozó, természetes fényt ad, nem egészen egységesíti a bőrt, de javít rajta egy kicsit. Tartósságban nem vettem igazán észre változás, általában tartósak az alapozóim.