ditta2016

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 31.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 31.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire
2018. június 14.

Nincs róla negatív véleményem, minden hónapban veszek egy kis 1 deciset, mert edzeni járok és jó az a kicsi hordozásra. Előtte garniert használtam. igazából ez csak azért jobb mert tudom h egészségesebbek az összetevők vagy mert direkt zsíros bőrre való. de a "Hűű" elmaradt mert ígyis jönnek pattanásaim, ahogy eddig is. de az valószínűleg hormonális. Havi 1000 forintot végülis megér

Update: Megint megvettem pár hónap után, de semmi újat nem mutatott úgy értem, hogy más olcsóbb is megteszi. Pattanásosabb mostanában a bőröm, de nem lett tőle jobb. Most Mixát használok a mattító micellás vizét és nem rosszabb ennél, így ez drága.

L'Oréal Paris Super Liner Perfect Slim

L'Oréal Paris Super Liner Perfect Slim
2018. június 14.

Jó az ecset része de elég kellemetlen napot okozott. Már indulás után éreztem, hogy a szemhéjam ragad fel, nehezebb lecsukni a szemem. Egész nap folyamatosan fel volt pislogva hiába törölgettem és el is kenődött hamar. Tehát egész nap ragadt a szemhéjam és rondán szétmaszatolódott mintha bőgtem volna. Pedig ma még hűvös is van júniushoz képest, pulcsis idő... még jó, hogy 1 Ft-ért adták egy spirál mellé (ami szintén semmit nem ért - egyik vége fekete másik fehér)

Aromax Botanica Micellás Sminklemosó és Arctisztító Víz Rózsavízzel

Aromax Botanica Micellás Sminklemosó és Arctisztító Víz Rózsavízzel
2018. április 27.

Nekem minden egyes áttörlés után pirosas volt az arcom egy ideig. Nem kedveltem meg.