ditte21

Regisztráció dátuma: 2015. február 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Isana Hideg Gyantázó Csík Arcra És Bikini Vonalra

Isana Hideg Gyantázó Csík Arcra És Bikini Vonalra
2020. április 23.

Sajnos azon túlmenöen, hogy a rendeltetését nem képes ellátni, iszonyú károkat tud okozni.
Első használat során a szőrszálakat nem sikereült eltávolítanom, azonban a gyantázott terület piros maradt, majd másnap kis fehér pattanások jelentek meg. Elkönyveltem magamban, hogy béna vagyok és a fürdőszoba szekrény mélyére vágtam a dobozkát.
Pár nappal ezelőtt újra a kezembe akadt és gondoltam, teszek még egy próbát. Hiba volt...
Alaposan rásimogattam a területre, aminek az lett a következménye, hogy foltokban úgy tépte kis a szálákat, hogy vérezni kezdett több ponton is a bőröm.
Egy nap prosság és irritáció után hihetetken mennyiségű gyulladt, fehér fájdalmas pattanás jelent meg agyantázott területen, ami különösen fáj nekem, mert egyáltalán nem vagyok pattanásos. Borzasztó dühüs vagyok! Kérlek szépen, aki olvasod, ne vedd meg!!!

Adidas Get Ready! For Her Tusfürdő

Adidas Get Ready! For Her Tusfürdő
2016. július 11.

Akciós volt, tehát nem tudtam ellenállni. Illata elég gyenge nekem, de azért kellemes, viszont fürdés után már semmit nem lehet érezni belőle. Habzását és hidratáló hatását is átlagosnak mondanám. Akciósan megérte, (féláron), de teljes árán semmiképp nem venném újra.

Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Balzsam

Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Balzsam
2016. július 11.

A samponját használom és nagyon bevált, így gondoltam, kipróbálom a balzsamot is. Nagy hiba volt! Egyszerűen undorító a végeredmény! Összeállt és kócos lett tőle a hajam. Alig tudtam kifésülni, ráadásul olyan lett, mintha gépzsírral bekentem volna. Nagyon sok is kell belőle, mert valahogy nem oszlik el a hajon, vagy én nem tudom, de nem érzetem azt a tipikus selymes érzést, mint a többi balzsamnál használatkor, szóval nem is gazdaságos.