Ditte81

Regisztráció dátuma: 2018. október 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. október 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Police To Be Tattooart EDP

Police To Be Tattooart EDP
2021. április 13.

Tavaly nyáron szereztem be -sokáig kacérkodtunk, végül egy csuklóteszt után mivel nem bírtam várni délutánig, ebédidőben kirohantam érte. Azóta is nagy kedvenc: klassz könnyed, mégis van benne egy kis púderes játék. Amolyan "rózsaszín" parfüm. Tartós, és rajtam télen-nyáron működik.
Ma megvettem a "királynői" változatát, kiváncsi vagyok hogy szuperál..

Kallos Plex Hajszerkezet Védő

Kallos Plex Hajszerkezet Védő
2018. december 1.

Egy ideje használom már a hajfestésekhez (szőkére). Szerintem egy jó termék. Sokkal jobb állapotú a hajam ha ezt is használjuk festéskor. És erre igazán csak most jöttem rá, mert a legutóbbi alkalomnál kimaradt ( nemes egyszerűséggel elfelejtettem venni - épp ezért inkább többet fogok vásárolni legközelebb egyszerre). Szóval jelen állapotban igencsak száraz, nagyon gubancolódos a hajam és nemigazán tudom helyrehozni.
Abszolút újravevős termék! ;)

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. november 12.

Joy napokon beruháztam rá - szerintem amúgy meglehetősen borsos az ára. Elsőre kb. 5 percet volt rajtam, míg lezuhanyoztam, nem hagytam több tíz percig hatni. Eddig nem rossz, nem markáns banánillat, de kellemes. Meglepően selymes volt a hajam öblítéskor, és bár a hajvégeim még mindig szárazak (az utóbbi hónapokban a gliss kur hajvégápoló olajam lecseréltem avonosra, nem olyan jó), meglátjuk mit tesz hosszútávon.