DittiH

Regisztráció dátuma: 2017. október 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. október 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Neutrogena Hydro Boost Water Gel

Neutrogena Hydro Boost Water Gel
2020. augusztus 21.

Tesztelésre kaptam a terméket, és ami először megfogott benne az a csodálatos illata. Nagyon frissítő és jól hidratál. Ami nalam negatívum, az a benne lévő parfüm, ami irritáló lehet, persze anélkül nem lenne ennyire frissítő illata, így végülis ez elfogadható számomra.

Yves Rocher Reparation Hajbalzsam

Yves Rocher Reparation Hajbalzsam
2019. december 10.

Még csak néhány alkalommal használtam, de megelőlegezem: jól bevált. Nagyon töredezettek a hajvégeim, és vékonyszálú a hajam, de ez a balzsam mintha megerősítené őket. Sima tapintásúvá teszi a hajat, de mégis ellenállóbbnak érződik. Olyan mintha vastagabbak és "keményebbek" lennének a hajvégeim.

Yves Rocher Plaisirs Nature Magnólia-Fehér Tea Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Magnólia-Fehér Tea Hab- és Tusfürdő
2019. december 10.

Ajándékba kaptam jó ideje, és ki sem bontottam pár hónapig. Aztán jött a meglepetés. Hihetetlenül jól tisztít, talán a fehér teának köszönhetően csodásan kitisztította az arcomat is! Szokás szerint tusfürdővel mosom le a sminkem nagy részét az arcomról, ezután használok micellás vizet vagy más sminklemosót. Ez az YR tusfürdő csodákat tett a bőrömmel. (Csak a teljes igazság kedvéért teszem hozzá, hogy én a krémes állagú tusfürdőket nem annyira szeretem, inkább a géleket használom, de ettől teljesen el tudtam vonatkoztatni ennél a terméknél.)