Diuszkaa

Regisztráció dátuma: 2016. november 8.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 8.
Bőrprobléma: -

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder
2018. június 14.

Imádom! Egyik barátnőm ajánlotta, mikor kérdeztem, mit használjak, mert zavar a zsírosodó arcbőröm a T-vonalban, és én sosem használtam igazán sminkcuccot szemhéjtuson, szempillaspirálon, valamint szemöldökformázó poron és rúzson kívül.
A színe szépen fed, még anyukám is megjegyezte, hogy olyan szép egyenletes az arcom, mire mondtam, hogy ez a púder! Levegőzik az arcom, nem "fulladok" tőle, nem pattogok ki, továbbá tényleg nem fetreng a zsírban és csillogásban a homlokom+orrom. Illata is megfelelő, nem valami mű szagot árasztok egész nap, hogy még egy puszit se kaphassak a barátomtól... :D
Mindenképpen újra fogom venni, az árával is meg vagyok elégedve!

Yves Rocher Önbarnító Arcra és Testre

Yves Rocher Önbarnító Arcra és Testre
2018. június 14.

Teljesen meg vagyok elégedve. Az én bőröm olyan, mintha minden barnító és nap hatására megmakacsolná magát és eldöntené, hogy ő ugyan nem barnul... Borzalom. Próbáltam másoknak csodaszerként működő Dove önbarnítós testápolót, semmi hatása nem volt (de jól hidratált legalább). Jött utána Sun Dance kis tubusos, azzal sem láttam semmit.
De ez a termék valami isteni. Nem leszek csoki (nem is akarok!), de mégis lágy barnás színű lett a lábam, nem olyan, mint akinek leállt a keringése és mindjárt elhal. :D Kellemes illata van, még párom is megjegyezte, finom illatom van. Pedig aztán az ő orra kényes! Halovány csillogást véltem felfedezni tőle magamon, egyáltalán nem vészes. Csak jobban nézve tűnt fel, másodszori használatra.
Az ára kissé húzós számomra, főleg hogy én nem arcra alkalmazom (oda még nem merem, bár hiszek benne), a lábak pedig azért szívják rendesen a tubust. Viszont kedvezményesen sikerült beszereznem (2300 Ft), így jobban esett az ára. Szerintem újra fogom venni, ha épp ismét ilyesmi áron kapható. :)

Ebelin Vattakorong Selyemkivonattal

Ebelin Vattakorong Selyemkivonattal
2018. február 28.

Ára miatt vettem meg, jó áron sokat kaptam (90db). Büszke voltam magamra, milyen bizniszt csináltam. Hát de csalódtam. Már ott kezdett nem túl szimpatikus lenni, hogy az alján ott az elvileg perforált rész, hogy praktikusan felakaszthassam és onnan szedjem ki a korongokat. Perforáció ide vagy oda, nekem szét kellett tépni, mert nem nyílt szét rendesen. Rettentő igényesen néz így most ki... Ezek után kivettem egy vattát. Vagyis a felét. Eddig az összes szétszakadt, mikor ki akartam húzni. Gondolom (remélem) ha már kevesebb lesz benne, akkor ez a probléma mérséklődik. De így nagy csalódás nekem. Csodálom, hogy használat közben nem mállik. Legalább ennyi pozitív!
Ezelőtt Tescos vattakorongom volt, sos-ben vásárolva. Asszem legközelebb is oda battyogok inkább, és megveszem azt. Lehet drágább, de az szuper volt!