Divalesquefitgirl

Regisztráció dátuma: 2019. március 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. március 6.
Bőrtípus: Normál

Yves Rocher Lifting Vegetal Lifting Hatású Nappali Krém Arcra és Nyakra

Yves Rocher Lifting Vegetal Lifting Hatású Nappali Krém Arcra és Nyakra
2020. március 28.
(!)

Terméktesztelésre kaptam a krémet. Sajnos a benne található illatanyag összeveszett a hiper-szuperérzékeny bőrömmel, és nagy, fájdalmas, gyulladt pattanásokat okozott (a parfümre így reagál a bőröm). 😔
Édesanyám (aki nem használt krémeket) viszont nagyon boldogan kezdte el használni, és szerelem-krém lett számára. 😊
Feszesebbnek, hidratáltabbnak, tisztábbnak érzi a bőrét, és az illatát is imádja! 😍❤️
Köszönjük a lehetőséget! ❤️

L'Oreal Paris Brow Artist Plumper

L'Oreal Paris Brow Artist Plumper
2019. augusztus 25.

A barna színű van meg nekem. Elsőre nem nyerte el a szívem, úgyhogy 2-3 használat után elraktam. 🙄
Aztán valamelyik nap a kezem ügyébe akadt sminkelés közben. Húztam is a szám, hogy ah, igen itt van, használom ha már megvettem. 😑
És OMG, az eredmény gyönyörű, hangsúlyos szemöldök, ami a fehér hajamtól sem üt el,
hanem természetesnek hat! 😍
Nem is értem, miért nem tetszett mikor először használtam? 😱
Must have darab lett! ❤️

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2019. augusztus 21.

Fáj a szívem érte, mert eleinte ígéretesnek tűnt, de sajnos 1-2 használat után gyulladt patikat és mitesszereket okozott az amúgy babaarcomon. 😔
Ez nem az Ő hibája, az én hisztis bőröm sajnos szinte minden alapozóra valamilyen irritációval reagál. 😅
Viszont rengeteg árnyalatban érhető el, még a hófehér bőrömhöz is találtam megfelelőt. 😊
Sajnos nem Ő lett Az Alapozóm, de nem adom fel a keresést! 💪😂