Divik

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Botanic Therapy Coco Milk & Macadamia Sampon

Garnier Botanic Therapy Coco Milk & Macadamia Sampon
2020. augusztus 24.

A balazsamjahoz mar irtam. Az elottem szolok velemenyet olvasva lattam hogy sokaknak nehezen habzik lehet hogy ez az en megszokasom mert hosszu hajam van de en 2x saponozok, kb egy dionyi meretu adaggal es elso samponozaskor nekem sem habzik fel teljesenem viszont a masodiknal annal inkabb. Igy megyek biztosra hogy minden szennyezodestol es olaj lerakodastol megszabadulok. Kioblitesnel nincs problemam. Szamomra az olaplex millioszor nehezebb es kioblithetetlenebb. Es ez a termek is tobbet tett nekem mint az. Van amikor beiktatok mas - mas termeket ha ugy erzem tul sokszor hasznalom. De egyik sem er fel szamomra hozza. A ricinus olajosat fogok legkozelebb kiprobalni a velemenyek alapjan, hatha 😁

Garnier Botanic Therapy Coco Milk & Macadamia Balzsam

Garnier Botanic Therapy Coco Milk & Macadamia Balzsam
2020. augusztus 23.

Saponjaval egyutt hasznalom, de kulon-kulon is probaltam oket. Nekem a favorit. Ujravevos folyamatosan. Az illatat is nagyon szeretem viszont a hatasat megjobban. A hajvegem extra szaraz es a hajtovem zsirosodasra hajlamos eleg hosszu derekig ero hajammal is felveszi a kesztyut puha taplat konnyen kifesulheto lesz es fenyes a hajam. Nagyon orulok nemi hogy paraben es szilikon mentes. Csak ajanlani tudom.

The Ordinary High-Spreadability Fluid Primer

The Ordinary High-Spreadability Fluid Primer
2020. július 26.

A lenyeg hogy keves is eleg belole. Ezt megtanultam en is. Lehet vekonyan kell felvinni egysegesiti nekem mar akkor! a boromet kitolti a tag porusaimat. Nekem nagyon jol hidratal is amire szuksegem is van foleg ha double wear-t viselem nagyon jol működik egyutt mind drogerias mind high-end alapozokkal. Sosem csaladtam meg az ordinaryben. Remelem ezutan sem fogok.