dlms.trk

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Love Beauty and Planet Testvaj Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Testvaj Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2020. március 10.

Ódákat tudnék zengeni róla, csodálatos illata van...
Igaz, nem sok volt már a TBS argános testvajamba, de kihajítottam mellőle, mint a szél.
Ugyanazt biztos tudja, sőt, olcsóbb, szebb a csomagolás, vegán is, tartós az illata is, imádom használni na.
Engem nem zavar, ha ragacsos maradok, van, hogy egy nap többször is bekenem a karom, kézfejem vele.
Mindezt úgy, hogy alapból a rózsás illatokat annyira nem kedvelem, de EZ..
Mese álom.

Love Beauty and Planet Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2020. március 10.

Nem szeretem a rózsás illatokat, de ezt imádom.
Kevés kell belőle, jól habzik, meg borotválkozni is álom vele, mert nagyon finom, csúszós tőle a bőr, jól siklik rajta a penge.
Isteni, tartós illata van, vegán, cuki csomagolás.
Mostani kedvenc tusfürdőm.
Először mondok ilyet, de szerintem újra veszem.

Catrice Aqua Ink Ajakceruza

Catrice Aqua Ink Ajakceruza
2020. március 10.

Az van, hogy igazából imádnám a rúzsokat, de nem igazán tudom elviselni őket magamon, sajnos a Mac rúzsok is nálam befuccsoltak emiatt.
Tök random vettem meg ezt, na ezt el tudtam viselni négy és fél órán keresztül (utána haza értem melóból és le mostam)
Le mostam? vakartam, radíroztam, dörzsöltem, oldottam, mindent csináltam vele, hámlasztottam és végül eltűnt.
Na, én esküvőre kerestem egy olyan rúzst, ami nem hétköznapi színű, természetű, oda nekem ez hibátlan lesz. Lerobbanthatalan.
Nekem nem volt foltos egyáltalán, sőt, csodás ez a 090es árnyalat.
Vad, élénk, dögös.
Sehonnan nem kopott le, pedig sokat beszélek, cigizek, rágcsálok, iszom, eszem.
Kapott egy réteg carmexet fölé, úgy nem volt annyira száraz, alá kell hidratálni, de le kell törölni, száraz, olajmentes ajkakon nem lesz foltos.
Ami érdekesség, hogy tűz piros a szín, zsepit puszilva viszont neon pink a lenyomata :D