dlms.trk

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Creme

Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Creme
2020. október 28.

Ajándékba kaptam egy rendelés mellé, meg még sok másik terméket.
Mindet kipróbáltam többször is, nem rosszak, sőt kedvelem őket, de egyik sem nyűgözött le.
Na de ez...
Foreos arctisztítás után felkentem egy fárasztó nap után, majd lefeküdtem aludni.
...
Nos reggelre egy csoda fogadott a tükörben.
Mindent hoz amit ígér, sőt még többet.
Szó szerint minden cseppje aranyat ér, olyan árban is van sajnoska, életem egyik legkiábrándítóbb és legszomorúbb pillanata volt, amikor kiolvastam azt a horribilis számot. Szabályosan sokkot kaptam.

A homlokomon és a két szemöldököm között sajnos a sok grimaszolástól vannak kezdődő ráncocskák, na, ezt egy éjszaka alatt konkrétan megszünteti.
Kipihent, egészséges, feszes, gyönyörű bőr marad csak utána.

Természetesen nem használom azt a pöttnyi mintát minden nap, szigorúan csak ha valami extra fontos jelenésem van másnap, na de akkor ördögi kacajjal veszem elő, és a legmagabiztosabban alszom el, hogy a holnap bizony csak az én napom lesz.
Na ilyen ő, a titkos fegyver, maga a tökéletesség.
Egyszer rám szakad egy komolyabb összeg, újra lángra lobban a mi lassan kihúnyó szerelmünk, ezt megígérhetem.

Montale Arabians Tonka EDP

Montale Arabians Tonka EDP
2020. október 2.

Életem legtöbbet dícsért illata, idősebb hölgyektől a korombeli srácokig, 50es férfiaktól a fiatal lányokig mindenki megjegyzi, valószínűleg jól passzolunk, mert ámulnak bámulnak csak hogy MI EZ AZ ILLAT, EZ TE VAGY ??!!

Brutális illat, nekem olyan nyers, erőszakos, szexuális ragadozó..atom önbizalom növelő, komoly, mégsem "öregasszonyos"

Nagybetűs KEDVENCEM, száz csillagot adnék, ha lehetne

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. július 23.

Nagyon szeretem, nem sűrűn használom, mert nekem nagyon intenzív, de amikor kell, akkor teszi a dolgát hibátlanul.
Ez a kedvenc hidratálóm, újra vevős.