dodi1991

Regisztráció dátuma: 2012. december 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. december 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Kallos Glossy Hajszerkezet-újjáépítő Folyékony Kristályolaj

Kallos Glossy Hajszerkezet-újjáépítő Folyékony Kristályolaj
2013. augusztus 28.

hátközépig érő vékonyszálú, de sok hajam van, amit nemrég szőkítettek le félig sötétbarnás aranybarnás szőkés átmenetre. a sok póthaj viseléstől eleve megviselt volt szegény hajam, de ez rátett még egy lapáttal. próbáltam rengeteg olajat már, olcsótol egészet az 5ezer ft-os alfaparfig, de ez a kis csodaolaj mindet oda-vissza veri :) vizesen fésülés előtt és hajszárítás után teszek rá mindig. ráadásul nem keveset mert mint már fentebb említettem rengeteg hajam van, tehát 6-7 pumpálásnyit simán eloszlatok rajta. maximálisan beszívja, szerintem ha az egész flakont rányomnám, akkor sem hagyna maga után szíros érzetet. az illata isteni, és a hajam soha nem volt még ennyire egészséges, csillogó és puha :) gyorsan veszek még kettőt ki ne vonják a forgalomból. ha tehetném 35 csillagot adnék rá!! :)

Manhattan Powder Mat Alapozó

Manhattan Powder Mat  Alapozó
2013. április 3.

Eleg zsíros bőröm van, de tegnap szert tettem erre az alapozóra es vegre valahára ugy erzem, nem nyújtam mellé(ahogy az elmúlt hónapokban elég sokszor). A beige árnyalat boldog tulajdonosa vagyok:-) hormon problémák miatt az arcom mostanában elég hisztis, tehát sajnos van mit takarnom, nagyon nehéz es maszk hatású alapozot pedig semmiféleképpen nem szerettem volna. A színe kicsit szürkes, de egy icipici olajosabb barnabb alapozóval elértem egy nagyon tuti szint, ami passzol az bőrömhöz. A végeredmény egyenletes , matt arcbőr es ami nálam óriási szó, nem kellett korrektort használnom! Borzasztó boldog vagyok, hogy vegre ugy nézek tükörbe így 5 fele is, hogy semmi oda nem illő fény es folt nincs az arcomon :-) megyértelműen 5 csillag

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2013. március 31.

én is nagyon szeretem, 2 részegben nagyon látványos az eredmény :)