Dodi95

Regisztráció dátuma: 2015. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Paris Age Perfect Korrektor

L'Oreal Paris Age Perfect Korrektor
2019. április 16.

Őszintén szólva meglepően jó. Miután elfogyott a catrice korrektorom valamilyen megmagyarázhatatlan módon sem a Dm-ben, sem a Rossmannban nem voltak feltöltve a korrektorok, kb semelyik márkánál, egyedül a L'orealnál találtam. Annyira nem voltam oda az ötletért, mert az alapozóikat nem szoktam szeretni, de ez nagyon jól teljesített. Amikor szebb a bőröm, csak egyedül őt használom, közepes a fedése, szép világos, tetszik az állaga, teljesen megéri szerintem az árát.

Maybelline The Falsies Push Up Angel Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Push Up Angel Szempillaspirál
2019. április 16.

Ez a kedvenc spirálom, rövid és szőke szempilláim vannak, de ezzel dúsabbnak hatnak, nem potyog, és imádom a kefe kialakítását, nem fogja be festés közben a szemhéjam és elérem minden részét a szempilláimnak.

Maybelline Great Lash Blackest Black Szempillaspirál

Maybelline Great Lash Blackest Black Szempillaspirál
2019. március 27.

Életem legrosszabb spirálja. Sajnos rövid és szőke pilláim vannak, de eddig valahogy minden spirálnak sikerült elérnie, hogy kicsit dúsabbnak, talán még hosszabbnak is látszódjanak; na ez nem. Már pár óra után felkenődik a szemhéjamra és kb azon kívül máshova is; ha már 2 rétegben viszem fel a festéket potyog és összetapasztja a szempilláim. Őszintén szólva nem értem a pozitív véleményeket, teljes pénzkidobás volt számomra.