Doll

Regisztráció dátuma: 2014. május 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2014. május 21.
Bőrtípus: Száraz

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Nina Ricci Mademoiselle Ricci EDP

Nina Ricci Mademoiselle Ricci EDP
2020. szeptember 15.

Csinos az üvege. Ennyi pozitívumot tudok mondani róla. A számomra szintén elviselhetetlen, túlhájpolt Chanel 5-re emlékeztet
(Itt egy csillag következett)
Update. Tényleg utáltam. Aztán valahogy eszembe jutott, hogy még egyszer megpróbálom, és hátul a tarkómra tettem csak pár cseppet. Igazságtalan voltam vele. A Chanel 5-nek többek között a fojtó, poros utószaga taszító, ez pedig egy tiszta illat. Lehet, hogy a nagyon kedvelt L'Extreme-ben szerettem meg az "alap Nina Ricci" illatot, de már ebben is ezt érzem ki elsősorban. Kevés illatnál változik ennyire az ízlésem, de itt sikerült!

Miss Sporty Really Me Second Skin Effect Alapozó Stift

Miss Sporty Really Me Second Skin Effect Alapozó Stift
2020. július 8.

nagyon meglepnek a negatív vélemények, nekem ez a stift tökéletes. Nyáron szoktam használni a lebarnult bőrömhöz, gyakorlatilag kiváltja a szokásos alapozómat is, de ha abból is kenek rá egy vékony réteget, akkor elképesztő az eredmény. Az egyik legfontosabb tulajdonsága, hogy a színe tökéletesen illik a bőrömhöz, és nagyon természetes hatást kelt, egyáltalán nem ül bele a ráncokba. Éppen jó az állaga, könnyű elkenni, mégis nagyon jól fed. Nyilván minden bőrre más kozmetikum illik, ez számomra tökéletes kamuflázs correctorként szolgál

Nina Ricci L’Air du Temps EDT

Nina Ricci L’Air du Temps EDT
2020. február 17.

Volt régen egy kerek szappanom a márkából, imádtam. Gondoltam a parfümöt is fogom, hát nem. Tipikus öreges illat, eleve ha szegfűt érzek egy parfümben, sikítva menekülök. Még gondolkodom mit tegyek vele, talán cseppenként jó mosóparfümnek öblitővel együtt, bár nem hiszem, hogy olyan pici cseppet lehet produkálni, amit nem éreznék tolakodónak, mert aurája és tartóssága aztán van, párszor nekiugrottam barátkozni vele, aztán sikamikáltam órákig, eredménytelenül