dollhouse

Regisztráció dátuma: 2013. február 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. február 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Maybelline Hydra Extreme Collagen Ajakrúzs

Maybelline Hydra Extreme Collagen Ajakrúzs
2013. február 4.

Nekem van vagy húsz-huszonöt árnyalat, szépen sorban megvettem őket másfél-két éve a végkiárusításnál. A minőségük semmit sem romlott, nagyon jó vétel volt! Akár repedezett szájra is kenhetem, mire összedörgölöm az ajkaimat simák, és fényesek lesznek! Régóta kerestem már piros rúzst, ami nem bordó, nem barna, nem rikít ki az arcomból, ebből a típusból van két olyan árnyalat is, ami tökéletes! Többször megnéztem az új Maybelline rúzsokat, és nem értem a tendenciát. Ezt a fantasztikus terméket olyanra cserélték, amitől azonnal csontszáraz lesz a szám, rendesen el sem lehet kenni. Didus, peched volt, van két pink árnyalatom is, és azoknak más az összetétele, de még az illata is, valóban nem jók, arcpírnak használom őket, annak viszont tökéletes.

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2013. február 4.

Aki krémpúdert használ, az nem fogja erre a készítményre lecserélni. A bőrt inkább csak hidratálja és fényezi, de semmi esetre sem szépíti. Eleve hibátlan bőrű, nagyon fiatal lányoknak telitalálat lehet, mindenki másnak sok ígéret, zéró bizonyíték.

Revlon Charlie Gold

Revlon Charlie Gold
2013. február 4.

Valóban borzalmas! Az üzletben ráfújtam a csuklómra, és nem tudtam szabadulni az átható szagától. Sokan összetévesztik az eredeti Charlie-val, ha Anyukád azt mondja, hogy a kedvence, szerintem nem arra gondol. Az egy kifinomult, púderes de modern illat volt, és aranyárban lehetett hozzájutni, semmi köze ehhez az olcsó, kölnis illathoz.