Dolna78

Regisztráció dátuma: 2018. július 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. július 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

HappySkin Díva Hyaluronsavas Arcszérum Bio Csipkebogyó Olajjal

HappySkin Díva Hyaluronsavas Arcszérum Bio Csipkebogyó Olajjal
2019. április 21.

A Müllerben tébláboltam a krémek között, próbálgattam egy-kettőt, de hiába, mert azonnali irritációt okoztak.
(sajnos a bőröm extrán túlérzékeny, vízhiányos, az orcákon tág pórusokkal, a szemeim között pedig két jókora mély ránccal)
Egy nagyon kedves kis hölgy ajánlotta fel a segítségét, aki megnézte a bőrömet, és javasolt is 3 terméket. Az első két javasolt krém nem nyerte el már a teszt-kencézés közben sem a tetszésemet, éreztem a kezdődő irritatív érzést.. Ez volt az utolsó javaslata, amit én már végső " feladom" hangulatomban vásároltam meg utazós kiszerelésben kipróbálásra. Életem legjobb vásárlása volt.
Az a finom puhasága, és a bőrömet tényleg kiegyensúlyozottá, egyenletes tónusúvá varázsolja. Igen, kissé nehezen szívódik fel, én ezért az esti tisztítás után hasznÁLOM. Nagyon kiadós, a Jade rózsavizes arctonikkal és a Kirké arctisztító tejjel egyetemben.
Részemről biztosan újravevős.
+ 5*

UPDATE 2019.04.20.:
Pár hónapnyi használat után irgalmatlan irritációt okoz. A lecsengése kb. 2 hét. Éget, viszket, hámlik a bőröm.
A hiba valószínű az én berendezésemben van.. :-(

Calvin Klein Eternity Air EDP

Calvin Klein Eternity Air EDP
2018. július 19.

Kb. 3x indultam neki, hogy biztosan ez-e az az illat, ami olyan rajtam, amit kerestem.
Nehéz igazi citrusos- fás- könnyű - légies illatot találni, ami tartós is a bőrömön. A mai nappal ez sikerült.
Egyszerűen nagyszerű..
Új szerelem született... <3 :-)

HappySkin Provance Levendulás Arcradír BIO rózsavízzel

HappySkin Provance Levendulás Arcradír BIO rózsavízzel
2018. július 19.

A mai nap szerzeménye- szerencsére csak utazós ( 25 ml) kiszerelésben, de csalódás - sajnos.
Az állagát nem tudom hová tenni. Egy pici vízzel vegyítve kentem az arcomra, de kb. fél / egy perc alatt az elkezdett vörösödni és megjelentek rajta a kis apró kiütés kezdemények, majd az égő érzés. Azonnal le kellett mosnom, és reménykedni, hogy nem okoz nagyobb galibát. Szerencsére nem történt nagyobb gond, de ezek szerint ebben a 100% natúr készítményben van valami, amivel én nem vagyok barátságban. (Ami azt illeti a kedves kis eladó hölgy is jelezte, hogy ha ennyire érzékeny a bőröm, akkor feltételezhetően valamely összetevő lehet a ludas.)

Ha valaki szeretné, szívesen felajánlom tesztre, kb. 5 gr. hiányzik belőle, amit én próbáltam ki.

Azt hiszem maradok az Avon zöld mentolos arcradírjánál.