domika

Regisztráció dátuma: 2016. május 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Isis Pharma Glyco-A Krém

Isis Pharma Glyco-A Krém
2018. március 15.

Alapjaraton nem rossz krem ez. Kb 1 eve kezdtem hasznalni, az egyenetlen arcborom kezelesere, de mivel nagyon gyors es latvanyos eredmenyt nem hozott, gondoltam atterek egy erosebb hamlasztora. Az ara tul sok ahhoz kepest, hogy milyen lassan hatott nalam. Lehet hogy visszaterek majd hozza kesobb, ranctalanitas celjabol, de egyelore nem latom ertelmet hasznalni.

Puma Flowing EDT

Puma Flowing EDT
2016. szeptember 4.

Szinte mint mindenki masnak, nekem is tinikorom illata. Nosztalgiazasbol en is megvettem ujra kb masfel eve.. hat mondanom sem kell, a 30 ml fele megvan meg, annyira nem hasznalom mar. Ha epp gyorsan be kell ugrani valahova, vagy nem olyan fontos emberekkel talalkozom, meg magamra fujom, de ez tenyleg nagyon nagyon ritkan van. Inkabb sportos lanyokhoz illik, akik lazabbak, bohokasabbak, fiatalkak :)

Garnier Pure Active Pattanás-csökkentő Tonik

Garnier Pure Active Pattanás-csökkentő Tonik
2016. szeptember 3.

Ugyan az szinte mint a Naturlandos Spiritus salicylatus. Nagyon kiszaritotta az arcborom, hamlott, huzodott az alkohol miatt. Mivel eros zsirosodasra, de kozben kiszaradasra is hajlamos igy nagyon ritkan tudtam hasznalni ugy hogy ne okozzon par nap mulva nagy hamlo foltokat. Egynek elment, de tobbszor nem veszem meg.