dominika_-94

Regisztráció dátuma: 2014. május 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Yves Rocher Plaisirs Nature Malájziai Kókusz Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Malájziai Kókusz Hab- és Tusfürdő
2014. május 18.

Egyszerűen imádom!!! Csak ezt használom, az illata leírhatatlan tényleg valódi kókusz. Fürdés után az egész lakásban és a bőrömön is lehet érezni még hosszú ideig. A testápolójával együtt használom igaz az egy kicsit vizes kevésbé hidratál így száraz bőrüeknek nem jó. Nekemnormál bőröm van ezért inkább az illatába feledkezek és nem zavar hogy szinte alig hidratál.
Egyetlen hátránya a csomagolása, az adagolása valóban nem valami praktikus
Nekem a habzassal eleinte volt csak problémam aztán rájöttem a titok nyitjára. Ìgy ez mekem 5*

Yves Rocher Youthful Glow Alapozó

Yves Rocher Youthful Glow Alapozó
2014. május 18.

Mindenféle alapozót próbáltam már a szeplőim eltüntetésére de ez lekörözte nálam még a Diort és az Art decot is. Tökéletesen illeszkedik, mintha ott sem lenne, nem fènylik és nm lesz zsíros tocsogós hatású. A szeplőimet is teljesen elfedi. Igaz nagy melegben azért előfordul hogy a T vonalam csillogni kezd de ezt egy gyors púderezés elfedi. Nem is drága főleg ha van valami kupon a vásárlásához.

Yves Rocher Hajsimító Sampon

Yves Rocher Hajsimító Sampon
2014. május 18.

Én ajándékba kaptam a vásárláshoz, soha nem vennék belőle. Amíg nem kezdtem használni szép csillogó egészséges volt a hajam. Egyszer-kétszer használtam ezt a sampont azóta nagyon gyorsan zsírosodik ráadásul gyakran viszket és korpádodik is pedig előtte semmi ilyesmi problémám nem volt.