Dominika1214

Regisztráció dátuma: 2019. február 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. február 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea 5 Az 1-ben BB Krém

Nivea 5 Az 1-ben BB Krém
2019. június 18.

Ma volt rajtam eloszor huzamosabb ideig, eddig elegedett vagyok vele. Nyarra vettem, hogy vele helyettesitsem az alapozot. Amikor eloszor kiprobaltam olyan volt mintha semmit se kentem volna magamra, ezert kovetkezonek kicsit tobbet vittem fel, fedese nem sok van, de amugy sem vagyok egy full coverage rajongo:D nekem a vegeredmeny kb olyan mint a gyengebb fedesu alapozommal, ami nekem teljesen megfelel, a borhibakra ott a korrektor, ami egyebkent jol mukodik ezzel a termekkel, siman lehet ra sminkelni, viszont azt vettem eszre, hogy erdemes par percet varni a felvitel utan, kulonben hajlamos elmaszkalni pl a puderecsettol. Tartossagra is nalam olyan mint az alapozom, ugyanott fenyesedik at maximum egy kicsit hamarabb de ugyebar a 30 fokos hosegben nem meglepo. Ami nalam negativum, hogy hiaba puderezem le hozzaerve eleg ragacsos erzes, mintha valoban “csak” egy krem lenne az arcomon amit barmikor letorolhetek egy ovatlan mozdulattal, valamint ez a ket arnyalat botrany! Nincs vilagos borom de a vilagosabbat kellett megvennem es bar elsore szinte teljesen olyan szinu mint az arcborom, elegge oxidalodik, szerencsere nyaron azert le szoktam barnulni igy biztosan jo lesz. Osszessegeben szerintem ennyi penzert jo a termek, azert csak 4* mert lehetne jobb is :)

Miss Sporty Matte to Last 24h Krémes Ajakrúzs

Miss Sporty Matte to Last 24h Krémes Ajakrúzs
2019. június 8.

A legjobb matt ruzs, amit valaha hasznaltam! A piros es a rozsaszin nude arnyalatban vettem meg, nagy kar, hogy ilyen keves szinben kaphato :( nagyon tartos, evest ivast is tokeletesen allja, ha pedig kopik akkor nagyon szepen, fokozatosan halvanyodik el, nem lesz foltos. Az en alapbol szaraz szamat minden matt ruzs szaritja, viszont nem lesz csunya cserepes. Szamomra ez a tokeletes matt ruzs!

Catrice Liquid Metal Hosszantartó Krémes Szemhéjfesték

Catrice Liquid Metal Hosszantartó Krémes Szemhéjfesték
2019. június 8.

Sokaig szemezetem ezekkel a kremes, folyekony szemhejfestekekkel, es nagyon orulok, hogy ratalaltam erre! A pezsgo szinu illetve a rosegoldos arnyalat van meg, egyszeruen gyonyoru! A felvitele egy picit erdekes, sajnalom azt a sok termeket ami az ujjamon marad, viszont igy sokkal egyszerubb eloszlatni mint ecsettel, es szebb is lesz az eredmeny. Iszonyatosan tartos, nagyon hamar megszarad, nem maszatolodik el, hiaba dorzsoli az ember betonbiztosan ott marad a helyen, sminklemosoval viszont konnyel eltavolithato. Egyszeruen tokeletes!