dominika99

Regisztráció dátuma: 2017. október 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. október 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Today Vattakorong

Today Vattakorong
2019. szeptember 6.

Engem is először a csomagolása fogott meg, itteni vélemények alapján pedig úgy gondoltam kipróbálom. Milyen jól tettem! Szépen teszi a dolgát, egy jó minőségű vattakorongról van szó. Nem málik szét, a szélei nem vágnak és nem irritálják a bőrömet. Mivel más márka terméke is bevált, így nem feltétlen ragaszkodom ehhez, de ha éppen akkor járok Pennyben, mikor vattakorongra van szükségem, akkor simán újraveszem.

Palmolive Gourmet Coffee Love Krémtusfürdő

Palmolive Gourmet Coffee Love Krémtusfürdő
2019. szeptember 6.

A kávé/jeges kávé illat imádóinak kötelezőő! Egész nap el tudnám szaglászni😄 na de a tudása nem merül ki a jó illatban: bőrt nem szárítja és az illata is elég tartós, szóval szerintem mindent tud aminek egy tusfürdőnek tudnia kell. Mostanában sajnos már nem látom a boltok polcain, félek hogy kivonták.☹️

Essence The False Lashes Szempillaspirál Extreme Volume & Curl

Essence The False Lashes Szempillaspirál Extreme Volume & Curl
2019. szeptember 6.

Én is egy youtubernél láttam ezt a spirált, ő nagyon jókat mondott róla, így az ára és a lány, plusz pár itteni vélemény meggyőzött.:) Azt kell hogy mondjam, ennyit azért nem vártam tőle, nagyon meglepett! Egy rétegben is gyönyörű legyező szerű pillákat csinál, de két rétegben álom.😍 Dúsít, göndörít, szétválaszt, hosszít. Mi kell még? Egyetlen hátránya, hogy pereg, ami azért egy teljes arcos sminknél igen zavaró. Ezért sajnos nem tudom neki megadni az öt csillagot, de ettől függetlenül ár/érték arányban még mindig szuper!