Donguzman

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál
2017. június 23.

Nekem nagyon is bevált. Dúsít, hosszabbít, tényleg olyan, mintha 3D-s lenne a hatás. :D Csak ajánlani tudom. Az ecsettel az elején nem voltam kibékülve, de hamar hozzászoktam. Az ára is kedvező. Számomra ez az egyik legjobb szempillaspirál! :D

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2016. augusztus 4.

Számomra egy hihetetlen meglepetés! Még soha nem használtam ilyen jó korrektort azelőtt. Igazából alig kell mellé alapozót használnom, mert ténylegesen mindent elfed. Olyan, mintha tökéletes lenne a bőröm. Egyszerűen csodás! Szerintem lehorgonyzom ennél a korrektornál, mert egyelőre ő a legjobb! :D

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2015. augusztus 27.

Sokakhoz hasonlóan nekem is a kék van meg, a vízálló. Kellett egy új szempillaspirál, ami nem túl drága. Megvettem, s rögtön ki is próbáltam. Számomra ez a szempillaspirál tökéletes. Még az én érzékeny szememre is jó. A keféje sem irritál. Dúsít, hosszabbít, nem ragaszt össze, nagy melegben, esőben is megállja a helyét. Ráadásul a tövével tusvonalat is tudok húzni, és így szemceruzára sincs szükségem (egy ideig). Biztos azért, mert még sok festék van benne. De akkor is, nagyon jó termék! Az ára is rendben van. Csak ajánlani tudom! :D :D