Donna89

Regisztráció dátuma: 2019. március 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. március 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dove Go Fresh Revive Deo Spray

Dove Go Fresh Revive Deo Spray
2019. május 23.

Most nem fogok regènyt ìrni erről a deoról, ebbe minden meg van amit kerestem😊 Fantasztikus az illata! Tökèletes mindentèren, örök marad azt hiszem. Minden Márkából kb nekem csak egy válik be sajnos. Sokat nem próbáltam mèg, ès ha már egy márkából egy nem jó leìrom...,de sokat ki is próbáltam csak valahogy ez a Csoda kimaradt.

Nivea Black&White Invisible Silky Smooth Deo Spray

Nivea Black&White Invisible Silky Smooth Deo Spray
2019. május 23.

Update: Hát vègülis jó nem is izzadok tőle, de a ruháimon mègis egy idő után foltot hagyott

Nagyon-nagyon örülök, hogy ezt megvettem. Sokat vacilláltam, mert már használtam Nivea deokat, ès azt kell, hogy mondjam sokszor csalódtam bennük, sokfèlèt próbáltam rengeteg márkát. De mivel erről a deoról nagyon sok jót olvastam ìgy megvettem, jól is tettem, Isteni tartós illata van ha befújom magam este, másnap estig èrzem mèg nem fürdök le. Szuuppeerr, ès tènyleg nem is izzadok, ès nem jönnek elő a kellemetlen szagok . Ja, ès tènyleg nem hagy foltot a sötèt ruhán vègre valami ami tènyleg nem, eddig mind amit használtam fogott, csóközön aki kitalálta😊

Schauma Multi Repair 6 Sampon

Schauma Multi Repair 6 Sampon
2019. április 6.

Azt kell, hogy mondjam tènyleg jó ez a sampon, kislány koromban használtam Schaumát mikor anyukám vett magának, de akkor mèg nem nagyon figyeltem arra, hogy mivel mosak hajat. A Syosst váltottam le mert nagyon viszketet a fejbőröm mindegyiktől, meg az összes többitől. Aztán èpp elmentem samponèrt, ès ezt választottam, jól is tettem nem viszket tőle a fejbőröm, szèp lett tőle a hajam is, jól tisztìt, persze szerintem minden samponhoz kell használni balzsamot, pakolást stb de azt kell mondjam számomra megfelel ezt fogom használni. Szuper!!!