donttellthem

Regisztráció dátuma: 2018. február 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. február 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Sundance Napozó Krémgél Ultra Szenzitív

Sundance Napozó Krémgél Ultra Szenzitív
2021. június 29.

Alapvetően csak azért vettem meg, mert ezt az egy fungal acne safe fényvédőt találtam hirtelen, de sajnos arcra használhatatlan, pontosan úgy néz ki tőle a fejem, mint olajos lemosáskor. Testre el lehet használni, de ott sem szívódik be rendesen, ragacsos marad órákkal később is.
Update: sajnos vállon, mellkason is eltömíti a pórusaimat, pattanásokat okoz (alapból problémás bőrön), szóval oda sem tudom használni.

Cosrx Acne Pimple Master Patch

Cosrx Acne Pimple Master Patch
2021. június 18.

Nem a legjobb: viszonylag vastagok a tapaszok és túl ragasztós. Előnye, hogy 3 különböző méret van a csomagban. Amúgy hatásos, de vannak jobb fajták, szóval nem ezt fogom újravenni.

La Roche-Posay Anthelios Anti-Imperfections Napvédő Krém Problémás Bőrre SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Anti-Imperfections Napvédő Krém Problémás Bőrre SPF50+
2021. június 17.

Annyira bevált, hogy nem is merek mást kipróbálni. Ez volt az első fényvédő, amit a tudatos bőrápoláshoz való csatlakozásomkor megvettem, kicsit féltem az itteni vélemények miatt, mostmár viszont nem merem lecserélni. Először azt hittem, hogy nem lesz jó, mivel Revox és Geek & Gorgeous termékekkel sokszor kukacosodott, utána ezeket leváltottam, már almost 1.618 szérumokat használok előtte, amikkel tökéletesen működik. Szerintem nagyon könnyű felkenni, hamar beszívódik, nem hagy maga után zsíros, ragacsos érzetet. A bőrömet kifejezetten szépíti, a piros foltokat halványítja (lehetséges, hogy ebben van egy kis white cast hatás, de összességében nem lesz tőle fehér a fejem), egységesebb bőrképet ad. Valóban segít a problémás bőrnek, és nem okozott új pattanásokat. Emiatt nem merek mást kipróbálni, mert ha mástól esetleg kijönnének pattanások, akkor megőrülnék. Egyedüli hibája, hogy nem mindig lehet szépen újrakenni (elkezd kukacosodni), de ezt megbocsátom a többi tulajdonsága miatt. Összességében szerintem mindenképpen érdemes kipróbálni.